Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! (/Temat-Pobieraczek-Wezwanie-do-Zaplaty-zdjecia-list-pomocy-42310)

Strony: 1 2 3 4


Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - HTML - 30-08-2011 12:51

Cześć
Wczoraj dostałem list że muszę zapłacić 95 złotych odliczone od 2009 roku. Wale nie korzystałem z pobieraczka. Co mam zrobić zapłacić i jak zrezygnować z tego pobieraczka? I nie dostawałem żadnych maili od nich.
Oto fotki:
[Obrazek: zdjcie0215f.jpg]
[Obrazek: zdjcie0214y.jpg]
[Obrazek: zdjcie0213iu.jpg]
[Obrazek: zdjcie0216f.jpg]
Zmazałem dane



RE: Pobieraczek list pomocy - Scoobyx - 30-08-2011 13:14

Z tego wynika, że jak nie zapłacisz to cię do sądu podadzą. A do tego komornik ci na chate wbije.


RE: Pobieraczek list pomocy - Admin - 30-08-2011 13:23

Ciekaw jestem czy straszą tak samo jak tymi mailami czy faktycznie coś zrobią. Musiałbyś się zorientować czy KTOKOLWIEK W INTERNECIE się z nimi sądził, bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć.

Serwis udostępniający nielegalne pliki chce kogoś pozwać? parodia


RE: Pobieraczek list pomocy - Killer - 30-08-2011 13:28

Ile dotychczas wytoczono spraw użytkownikom?

Sprawami użytkowników, którzy nie opłacili usługi zajmuje się obsługująca spółkę Eller Service kancelaria prawna. Należy podkreślić, iż zgodnie z przepisami prawa cywilnego spółka ma 2 lata na wytoczenie powództwa o zapłatę należności za zamówioną usługę. Oczywiście wraz z należnością główną spółka dochodzi również odsetek w wysokości ustawowej, które przysługują za okres od dnia wymagalności roszczenia do dnia dokonania zapłaty.

Procedura dochodzenia roszczeń jest kilku etapowa. Na etapie obsługi kancelaryjnej kierowanie danej sprawy na drogę postępowania sądowego jest poprzedzone wezwaniem dłużnika do zapłaty wystawianym przez kancelarię w formie pisemnej i doręczanym za pomocą poczty polskiej.
Tak więc, mają dwa lata aby Cie udupić.


RE: Pobieraczek list pomocy - goblin21 - 30-08-2011 13:51

Polecam poczytać >> http://www.google.pl/search?client=opera&rls=pl&q=pobieraczek+przeds%C4%85dowe+wezwania+do+zap%C5%82aty


RE: Pobieraczek list pomocy - Admin - 30-08-2011 13:53

Zainteresowałem się sprawą bliżej, osobiście bym nie zapłacił, nawet gdybym otrzymał wezwanie do sądu to mógłbym się w końcu bronić, a argumentów na moją korzyść było by wiele. Głównie fakt że informacja ta była i jest bardzo sprytnie ukryta przez co nie byłem świadom jakichkolwiek kosztów "pisze 10 dni za darmo", regulamin jest napisany tak, że osoba o niewielkiej wiedzy prawnej i tak z niego nic nie zrozumie. Nie wiadomo jakby sąd na to popatrzył, moglibyśmy tą sprawę wygrać moglibyśmy ją przegrać, plus jest taki że w NAJGORSZYM WYPADKU przyjdzie nam do zapłacenia około 300 złotych, jest to 3x więcej niż normalnie mielibyśmy zapłacić, jednak patrząc na spółkę reprezentującą pobieraczka, nie sądzę by prawo stało po ich stronie. Już raz zostali ukarani przez UOKiK w ubiegłym roku została na nich nałożona kara w wysokości prawie 250 tysięcy złotych za to samo co robią teraz, co prawda zmienili nieco ustawienia na stronie i przerobili regulamin, jednak osobiście nie dałbym się naciągać oszustom.


RE: Pobieraczek list pomocy - damianus627 - 30-08-2011 13:59

No ja pamiętam to jak w Uwadze na TVN mówili o tym a ja dwa dni wcześniej założyłem tam konto i odrazu jak to oglądłem napisałem żeby mi usuneli konto i usuneli nic nie płaciłem


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - patyk339 - 30-08-2011 14:42

Mój kolega jest prawnikiem i powiedział żeby to olać ciepłym moczem. A poza tym to ksero. Czyli ani cię nie udupią ani nie będzie komornika ani nie musisz płacić.
(30-08-2011 13:53)Admin napisał(a):  Zainteresowałem się sprawą bliżej, osobiście bym nie zapłacił, nawet gdybym otrzymał wezwanie do sądu to mógłbym się w końcu bronić, a argumentów na moją korzyść było by wiele. Głównie fakt że informacja ta była i jest bardzo sprytnie ukryta przez co nie byłem świadom jakichkolwiek kosztów "pisze 10 dni za darmo", regulamin jest napisany tak, że osoba o niewielkiej wiedzy prawnej i tak z niego nic nie zrozumie. Nie wiadomo jakby sąd na to popatrzył, moglibyśmy tą sprawę wygrać moglibyśmy ją przegrać, plus jest taki że w NAJGORSZYM WYPADKU przyjdzie nam do zapłacenia około 300 złotych, jest to 3x więcej niż normalnie mielibyśmy zapłacić, jednak patrząc na spółkę reprezentującą pobieraczka, nie sądzę by prawo stało po ich stronie. Już raz zostali ukarani przez UOKiK w ubiegłym roku została na nich nałożona kara w wysokości prawie 250 tysięcy złotych za to samo co robią teraz, co prawda zmienili nieco ustawienia na stronie i przerobili regulamin, jednak osobiście nie dałbym się naciągać oszustom.

Tak ale jak by nam wytoczyli sprawę do sądu to nie mieli by żadnych podstaw do tego żeby nas ukarać i byśmy sprawę wygrali.


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - qele244 - 30-08-2011 14:53

http://www.pozywamy-zbiorowo.pl/networks/groups/pobieraczekpl/forum/thread.74320

zapraszam poczytać tutaj. Ciekawie piszą


RE: Pobieraczek Wezwanie do Zapłaty (zdjęcia) list pomocy ! - rafalek9 - 30-08-2011 15:30

Ja też się w to hólerstwo zarejestrowałem ;//
Ale z Maila którego nie używam , nie swoimi danymi i gdy się tam rejestrowałem nie miałem 13 lat skończone :FF także walą mnie oni ;]] Niech przysyłają kartki to będzie co na podpałkę