Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Testowanie smartfona - nie ma haczyków? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Testowanie smartfona - nie ma haczyków? (/Temat-Testowanie-smartfona-nie-ma-haczykow-41877)



Testowanie smartfona - nie ma haczyków? - Sloniasek - 22-08-2011 14:48


Niedawno ruszyła zakrojona na szeroką skalę kampania marketingowa Play, promująca korzystanie ze smartfonów. Jej twarzą został Kuba Wojewódzki. Wcześniej operator zachwalał swoją sieć „4G” – o "ściemie roku" pisaliśmy jakiś czas temu. Dostęp do internetu wszędzie tam, gdzie chcesz z niego korzystać (a raczej tam, gdzie operator gwarantuje zasięg). W dodatku tanie i nowoczesne telefony zapewniające mnóstwo funkcji oraz wygodne przeglądanie sieci. Brzmi zachęcająco, prawda? Niestety wszystko kosztuje. Rachunek na kwotę 1000 zł za używanie smartfonu może być niczym kubeł zimnej wody wylany na nasze rozgrzane głowy. Tak w wielu przypadkach kończy się przygoda z wymarzonym smartfonem.



W internecie rozpętała się prawdziwa burza, po tym jak użytkownicy sieci Play otrzymali horrendalnie wysokie rachunki za ściąganie danych. Pokrzywdzeni organizują się w popularnych serwisach społecznościowych, wymieniając informacje na temat swoich problemów. Maciek: "Naliczyli mi w półtorej godziny 500 zł". Bartek: „Właśnie mi przyszedł nie z gruchy ni z piertuchy rachunek na 750zł”. Agnieszka: „ja również walczę z PLAY o anulowanie rachunku za internet (poza pakietem) na 1200 PLN”. Do społeczności Play – Oszukani, liczącej już kilkaset użytkowników dołączyła się również Aleksandra: „Suma moich dwóch rachunków z Play za internet przekroczyła spokojnie 1300 zł. Wykupiłam pakiet internetowy, ale sprzedający nie poinformowali, że jest coś takiego jak bycie w strefie Play, i bycie poza strefą Play. Przychodził co prawda SMS z informacją, że jestem poza strefą Play, ale nie było wiadomo, kiedy z powrotem w niej jestem. Bartosz także dołączył się do grona „nabitych”: „Dwie nieprzerwane sesje: pierwsza o 1:43, druga o 7.35 na łączny transfer danych 2,5 GB na kwotę 1300zł, podczas gdy w domu prawie nie mam zasięgu Play.”


Źródło: wp.pl


RE: Testowanie smartfona - nie ma haczyków? - Yanke$ - 22-08-2011 15:32

wedlug mnie to nie dotyczy testujsmartfona.pl z usluga darmowego interentu tylko osob ktore posiadaly numery w play i wykupily usluge tego internetu - i wtedy naliczyli im te horendalne kwoty.


RE: Testowanie smartfona - nie ma haczyków? - Leopard - 22-08-2011 18:19

Jeśli nie umie ktoś korzystać z internetu i nie doczyta do końca, że można zablokować internet poza strefą Play, to już jego problem :].