Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zwiększ oglądalność swojej strony, bloga, forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zwiększ oglądalność swojej strony, bloga, forum (/Temat-Zwieksz-ogladalnosc-swojej-strony-bloga-forum-41484)

Strony: 1 2


Zwiększ oglądalność swojej strony, bloga, forum - janek_123 - 15-08-2011 09:23

ExtraSurf.pl - Darmowa Wymiana Ruchu!

Nasz system jest w 100% darmowy. Otrzymujesz wyświetlenia przeglądając surf. Zdobyte kredyty możesz przeznaczyć na promocje swoich stron!

DLACZEGO WYBRAĆ EXTRASURF.PL?
- 100% DARMOWA rejestracja oraz prowadzenie konta
- Brak limitu stron internetowych oraz bannerów, które możesz dodać do systemu
- 20 sekundowy timer w autosurfie
- Stale ratio wynoszące 5:4 - za 5 wyświetleń otrzymasz 4!
- Możliwość dokupienia punktów w każdym momencie
- 2.000 kredytów na start!
- Nagradzamy użytkowników, którzy poleca nasz system 20% dla surfera!

Zapraszamy
http://www.ExtraSurf.pl


RE: Zwiększ oglądalność swojej strony, bloga, forum - frogii1990 - 15-08-2011 10:32

widze jak na razie nie ma za wiele użytkowników toteż za wiele się nie zyska... i lekkie niedopracowanie. np. przy zakładaniu strony chcę zmienić kategorię na jakąś konkretną ale niestety oprócz "wszystkie" mam do wyboru "wszystkie" Smile

edit: + niemożność rejestracji. Kiedy wyświetla mi się strona z paskiem "czy strona wyświetliła się poprawnie?" pasek znika i tyle go widzieli a konto nie założone hehe


RE: Zwiększ oglądalność swojej strony, bloga, forum - janek_123 - 15-08-2011 11:22

jakiej przeglądarki używasz?

użytkowników serwisu w chwili obecnej jest ~140

edit: jeżeli pasek znika to może oznaczać, że strona łamie ramki...
proszę zobaczyć z inną stroną, ponieważ system działa


RE: Zwiększ oglądalność swojej strony, bloga, forum - frogii1990 - 15-08-2011 13:27

strona nie łamie ramek ponieważ na innych "ramkowych" serwisach działa...
przeglądarka firefox najnowsza wersja


RE: Zwiększ oglądalność swojej strony, bloga, forum - janek_123 - 15-08-2011 13:52

no to powinno wszystko działać jak należy
nie wiem dlaczego nie możesz dodać strony, dziwne bo u reszty osob działa


RE: Zwiększ oglądalność swojej strony, bloga, forum - frogii1990 - 15-08-2011 14:04

już dodałem... dosłownie "szybko" kliknąłem "tak / yes" zanim pasek zniknał.. czekam teraz na akceptację

P.S. Taka mała uwaga. Mógłbyś nie akceptować stron które zawierają dzwięk.

edit: w chwili obecnej od paru godzin stronka kaput


RE: Zwiększ oglądalność swojej strony, bloga, forum - Sloniasek - 16-08-2011 13:12

ta strona jest do dupy, nawet zalogować się nie da...


RE: Zwiększ oglądalność swojej strony, bloga, forum - janek_123 - 16-08-2011 15:29

dlaczego nie możesz się zalogować.
Proszę o przedstawienie problemu.


RE: Zwiększ oglądalność swojej strony, bloga, forum - frogii1990 - 16-08-2011 15:35

pewnie z tego samego powodu co ja... znika pasek "tak/nie" przy dodawaniu pierwszej strony wraz z rejestracją. Testowałem i tak jest na wszystkich stronach.

Poza tym skuteczność jest niska... Mówisz że jest ok 140-150 userów. W ciągu 24 godzin aż 3 razy wyświetliła się moja strona.


RE: Zwiększ oglądalność swojej strony, bloga, forum - janek_123 - 16-08-2011 15:55

strona miała przerwę w działaniu od wczoraj, od godziny 16.00
teraz jest ok

dziwi mnie fakt, że u innych ten pasek nie znika, tylko u Ciebie.
Zobacz w innej przeglądarce