Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spiskowe teorie: Morderca gazem zabił Leppera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Spiskowe teorie: Morderca gazem zabił Leppera? (/Temat-Spiskowe-teorie-Morderca-gazem-zabil-Leppera-41136)



Spiskowe teorie: Morderca gazem zabił Leppera? - Magnus - 08-08-2011 13:33

[Obrazek: z10080280Z,Mezczyzni-zawieszaja-flage-pr...obrony.jpg]

Spiskowe teorie: Morderca gazem zabił Leppera?

- Morderca wszedł po rusztowaniu i psiknął gazem. Mają teraz takie gazy. Tylko kto? PiS czy Platforma? - dyskutowano. Przez weekend przy biurze Samoobrony płonęły znicze, wystawiono księgę kondolencyjną, pojawił się drewniany krzyż.

Martwego Andrzeja Leppera w biurze Samoobrony w Al. Jerozolimskich 30 znalazł zięć. Był piątek, godz. 16.20. Po 19 pojawiają się pierwsze znicze, a wśród tłumu domysły: tacy ludzie się nie wieszają, a samoloty prezydenckie nie spadają.



Źródło "gazeta.pl"

Co o tym myślicie ?


RE: Spiskowe teorie: Morderca gazem zabił Leppera? - artekn - 08-08-2011 14:01

Taaaa... A Marsjanie mieszkają u mnie w domu! Nie wierzę w to. Nawet jeśli zakładając, że tak było to gaz może miał duszę i jeszcze zdążył powiesić Leppera? To bzdura!


RE: Spiskowe teorie: Morderca gazem zabił Leppera? - michal2612 - 08-08-2011 14:01

gazeta.pl nie ma o czym pisać


RE: Spiskowe teorie: Morderca gazem zabił Leppera? - Nubi - 08-08-2011 14:06

Ja zgadzam sie z domysłami tłumu. "tacy ludzie się nie wieszają, a samoloty prezydenckie nie spadają" taka jest prawda oczywiscie według mnie.