Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Półnaga "Armia Putina" myje rosyjskie samochody [VIDEO] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Półnaga "Armia Putina" myje rosyjskie samochody [VIDEO] (/Temat-Polnaga-Armia-Putina-myje-rosyjskie-samochody-VIDEO-40908)



Półnaga "Armia Putina" myje rosyjskie samochody [VIDEO] - Magnus - 03-08-2011 17:24

[Obrazek: z10056359X,Czlonkinie--Armii-Putina--myj...jskich.jpg]

Półnaga "Armia Putina" myje rosyjskie samochody [WIDEO]

Fankom rosyjskiego prezydenta Władimira Putina znów udało się dostać na czołówki gazet. Urządziły one myjnię samochodową w którym odziane w skąpe ciuszki szorują samochody.

Piękne młode Rosjanki z organizacji "Armia Putina" pierwszy raz zwróciły na siebie uwagę spotem, w którym zachęcały wszystkie kobiety do "zdarcia z siebie ubrań" dla rosyjskiego prezydenta.

Teraz fanki Putina zainspirowały się deklarowaną przez niego miłością do rosyjskich samochodów i otworzyły armię samochodową. Odziane jedynie w skąpe szorty lub majtki, staniki i buty na wysokim obcasie oferowały darmowe umycie auta rosyjskiej marki każdemu właścicielowi.

VIDEO

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=aOe4JRry5j8&feature=player_embedded#at=32[/my-youtube]

Źródło "gazeta.pl"


Szkoda,że u mnie nie ma takich dziewcząt Big Grin Smile


RE: Półnaga "Armia Putina" myje rosyjskie samochody [WIDEO] - Admin - 10-08-2011 00:08

Jeśli mam być szczery to pirewszy raz widziałem śliczne rosyjskie kobiety.


RE: Półnaga "Armia Putina" myje rosyjskie samochody [WIDEO] - kometix - 10-08-2011 08:01

ładne dziewczynki (;


RE: Półnaga "Armia Putina" myje rosyjskie samochody [WIDEO] - DDK - 10-08-2011 08:35

Wiele dziewczyn rosyjskich jest ładnych Big Grin Ślicznotki mmmm


RE: Półnaga "Armia Putina" myje rosyjskie samochody [VIDEO] - Grub63 - 10-08-2011 10:56

W ogóle słowianki są bardzo ładne Heart


RE: Półnaga "Armia Putina" myje rosyjskie samochody [VIDEO] - Roben - 10-08-2011 11:01

Rosjanki są ładne ale Czeszki najładniejsze Tongue


RE: Półnaga "Armia Putina" myje rosyjskie samochody [VIDEO] - Mateusz5511 - 10-08-2011 11:33

skasowane


RE: Półnaga "Armia Putina" myje rosyjskie samochody [VIDEO] - Sloniasek - 10-08-2011 12:17

Rosjanki , Czeszki , Polski najładniejsze kobiety Big Grin


RE: Półnaga "Armia Putina" myje rosyjskie samochody [VIDEO] - Magnus - 10-08-2011 14:12

@DDK Tak tak wiem ,że kochasz się w murzynkach Smile