Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiany FireCash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zmiany FireCash.org (/Temat-Zmiany-FireCash-org-40726)

Strony: 1 2 3 4 5


Zmiany FireCash.org - FireMedia - 30-07-2011 16:41

Kod:
Hello!

We have introduced few changes which will be usefull in daily earning on FireCash.org
I hope you will appreciate detailed statistics which you can see in "Statisctics" after loging in.
We have also added FirePromotor option - which allow to promote movies which you use to earn on FireCash.org

Few more small changes and news were also introduced which you will see during exploring the User Panel.
We wish you would enjoy the changes. Here you can share your opinion with others and of course tell us about eventual bugs.
If you want to see something new on FireCash - ask here we would consider every proposition.

Yours sincerely,
FireCash.org Team - Make Hot Money!
Kod:
Witamy!

Wprowadziliśmy kilka zmian, które na pewno będą przydatne w codziennym zarabianiu na FireCash.org
Między innymi są to dość szczegółowe statystyki, które możecie zobaczyć w zakładce Statistics po zalogowaniu na konto.
Również dodaliśmy opcję FirePromotor - umożliwia on promocję filmików które wykorzystujecie do zarabiania na FireCash.org.
Kilka innych drobnych zmian i nowości również zostało wprowadzonych które zauważycie przy poruszaniu się po panelu użytkownika.

Mamy nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu.
W tym temacie możecie podzielić się swoją opinią, jak i zgłosić ewentualne błędy które występują w związku ze zmianami.

Jeżeli byście chcieli jeszcze coś nowego zobaczyć na FireCash.org - zaproponujcie to tutaj, rozważymy każdą propozycję.


Pozdrawiamy
FireCash.org Team - Make Hot Money!



RE: Zmiany FireCash.org - vincentdangogh - 30-07-2011 19:10

Witam.


Mam pytanie: co dokładnie kryje się w zakładce "File Breakdown"?



Pozdrawiam,


RE: Zmiany FireCash.org - FireMedia - 30-07-2011 19:31

5 plików najczęściej pobieranych w ciągu dnia i w ciągu miesiąca.


RE: Zmiany FireCash.org - Sloniasek - 30-07-2011 19:32

Świetna robota, niech Firecash rozwija się dalej Wink


RE: Zmiany FireCash.org - Dominator - 30-07-2011 19:52

(30-07-2011 19:10)vincentdangogh napisał(a):  Witam.


Mam pytanie: co dokładnie kryje się w zakładce "File Breakdown"?



Pozdrawiam,

gdzie to jest ?

juz znalazłem


RE: Zmiany FireCash.org - Kurus - 01-08-2011 21:16

Po ilu dniach filmiki w ,,File promotor " są akceptowane i zaczynają działać? Dziś wrzuciłem kilka filmików do zrobienia komentarzy,lików itd ;-)


RE: Zmiany FireCash.org - zon - 01-08-2011 23:12

ja wrzuciłem 2 dni temu, wczoraj już było done


RE: Zmiany FireCash.org - m4rcin93 - 02-08-2011 00:28

Done to nie znaczy że skończono promowanie.
To znaczy, że "zamówienie" zostało przyjęte Smile


RE: Zmiany FireCash.org - Kurus - 02-08-2011 00:29

No własnie Big Grin


RE: Zmiany FireCash.org - FireMedia - 02-08-2011 04:02

Zgadza się, ze względu na to, że nabijane są także wyświetlenia, musimy oznaczać filmy "w trakcie promowania" jako zakończone ponieważ proces dodawania wyświetleń trwa dłużej, nie chcemy nikomu zamrozićSmile Kolejka, powiem szczerze, im ilość jest rowniejsza tym szybciej to idzie(np 100 zamiast 99) tak już działa nasz bot niestety. Więc jeśli chcecie szybciej wypromować dodawajcie równe liczby np co 50 Smile