Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zwiększyć swoje zarobki? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Jak zwiększyć swoje zarobki? (/Temat-Jak-zwiekszyc-swoje-zarobki-40227)



Jak zwiększyć swoje zarobki? - Kemer - 19-07-2011 18:39

Cześć.
W dziedzinie Uploadowania jestem raczej zielony, więc BARDZO przydałaby mi się Wasza pomoc. Kilka dni temu zrobiłem 3 Fake Generatory (PayPal Money Adder, YouTube Account Creator, Minecraft Gift Code Generator). Wrzuciłem to wszystko na youtube i jako tako zacząłem promować swoje filmy na vagexie. Ludzie to oglądają ale przechodzą dalej. Z własnego doświadczenia, możecie mi pomóc/powiedzieć jak zrobić, żeby zachęcić do pobierania? Skąd najlepiej pliki są pobierane z Firecash. Dodam, że nie uśmiecha mi się uploadowanie dużych plików, gdyż mój upload wynosi ledwo 40 kb/s.


RE: Jak zwiększyć swoje zarobki? - haggard - 19-07-2011 18:47

To co podałeś niekoneicznie musi być pobierane, szukaj innych plików, które mogą byćpobierane Smile
Zachęcający filmik, tytuł i opis. Dobre tagi.

Ogólnie szukaj pliku(filmiku), który będzie wyszukiwany. Pisz z innych kont pozytywne komentarze pod twoim filmikiem.


RE: Jak zwiększyć swoje zarobki? - Kemer - 19-07-2011 19:23

Czego teraz najbardziej potrzebują w internecie? Jakich programów? Wink


RE: Jak zwiększyć swoje zarobki? - bmw00 - 19-07-2011 20:34

CrackI do gier ;d


RE: Jak zwiększyć swoje zarobki? - michal2612 - 19-07-2011 20:34

Tego ci nikt nie powie Tongue