Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lotomap wygrywaj Kanadyjskie dolary - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lotomap wygrywaj Kanadyjskie dolary (/Temat-Lotomap-wygrywaj-Kanadyjskie-dolary-40098)



Lotomap wygrywaj Kanadyjskie dolary - marmirow - 16-07-2011 20:07

Witam wszystkich klikaczy Smile
Chciałbym Wam przedstawić kolejną ciekawą Stronkę którą notabene odkryłem dzięki Easy gdzie chyba to był mój najprostszy zarobek z jakim się spotkałem Smile Nie liczę 5$ zupełnie za free od Admina Ifbuxa
Na niej zapisałem się 3 dni temu i dosłownie trzy razy się zalogowałem oraz 3 razy nacisnąłem Ticket czyli - Losowanie (można kilka razy na dzień) i wygrałem 5$ Kanadyjskich Smile musiałem specjalnie utworzyć saldo na paypalu w tej walucie mogłem także prze konwertować na złotówki i Choć pewnie szybko nie wygram, ale to saldo może się przydać.
[Obrazek: lotomap.jpg]
Losowanie odbywa się raz w tygodniu w piątek
Opis ze stronki domyślnie jest ustawiona w języku francuskim, ale można zmienić na angielski

Request money
You can request payment when you have at least 2$ in your account. For now you can receive money only on your paypal account.
You will be paid within a maximum of 30 days.
Generally, you will be paid within 1-5 days

Jeśli ktoś z poleconych wygra 5$ polecający także dostaje 5$
Invite people on LotoMap
A link is provided in the sponsorship section when you are connected. You share this link and when someone registers through your link, it becomes your referral. The Sponsorship of LotoMap is simple,
if one of your referrals wins the draw on Friday, you win too. For example, if the amount is $ 5 to win, you win $ 5.
Aktualnie jest zapisanych prawie 400 osób
Mimo iż pisze że maksymalnie czeka się do 30 dni ja od zlecenia wypłaty czekałem około 8 godzin czyli dzisiaj zleciłem dzisiaj dostałem Smile
[Obrazek: lotomap2.jpg]
Jeśli ktoś jest zainteresowany
Zapraszam
http://www.lotomap.com/fr/inscription.html?uid=373
Dzięki
czysty Link
http://www.lotomap.com
Ps.
Z tej strony nie dostajemy na naszą skrzynkę pocztową żadnych spamów, jedyny e-mail jaki dostałem to ten od Admina, iż wygrałem i mogę zlecić wypłatę

2 wygrana
[Obrazek: lotom2.jpg]
3
[Obrazek: lotom3payment.jpg]
4
[Obrazek: lotom4payment.jpg]

[Obrazek: lotom5payment.jpg]

[Obrazek: lotom6paymentev.jpg]


RE: Lotomap wygrywaj Kanadyjskie dolary - kamils31 - 11-12-2011 12:28

zrobilem konto, zobaczymy czy cos wygram Tongue


RE: Lotomap wygrywaj Kanadyjskie dolary - marmirow - 11-12-2011 13:16

Dzięki Smile Na pewno warto tam kliknąć parę razy dziennie to nic nie kosztuje Smile
stronka posiada forum oraz shootboxa i partnerują jej
I-gagnant
I-gagnant barre


RE: Lotomap wygrywaj Kanadyjskie dolary - Pablo1979 - 11-12-2011 13:34

Witam też się zapisałem i mam pytanie ile osób wygrywa w tym tygodniowym losowaniu 1 czy więcej ??


RE: Lotomap wygrywaj Kanadyjskie dolary - marmirow - 11-12-2011 13:59

Niestety albo stety tylko jedna osoba wygrywa i wiele osób rezygnuje z tej stronki po paru tygodniach niewygrywania dodam od siebie że wygrana 5$ to jest minimum do wygrania, bo jeśli w całym tygodniu będzie 1000 ticketów ktoś wygra 6$, 2000 to7$ i itd aż do maksimum 25 $ więc im więcej ludzi będzie klikać można więcej wygrywać Smile


RE: Lotomap wygrywaj Kanadyjskie dolary - Pablo1979 - 16-02-2012 08:04

Trochę zmienili zasady obecnie losowanie odbywa się codziennie do wygrania 2 $ Kanadyjskie.


RE: Lotomap wygrywaj Kanadyjskie dolary - matig20 - 16-02-2012 09:51

po rejectracji mam kliknąć get a ticket i kliknąć confirm i tyle ???


RE: Lotomap wygrywaj Kanadyjskie dolary - patyk339 - 16-02-2012 19:32

Zapisany z refa. Smile


Lotomap wygrywaj Kanadyjskie dolary - Admin - 18-02-2012 13:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.