Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FirePromotor - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FirePromotor (/Temat-FirePromotor-39365)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: FirePromotor - FireMedia - 18-07-2011 16:04

LessiPL, a mogę wiedzieć co nie jest nasze? nasze nie jest 1000 kont na potrzeby firepromotora? Smile a może nasz nie jest program który będziemy do tego wykorzystywać? Jakbyś opanował czytanie ze zrozumieniem na poziomie podstawówki zauważyłbyś, że vagex służyć będzie jedynie do wyświetleń, ale znając życie nie masz pojęcia o uploadzie a tym bardziej promowaniu filmówSmile A wysłannik to może być najwyżej Saurona lub kogoś innego, ja jestem pracownikiem i jak mniemam trochę starszym od ciebie Smile


RE: FirePromotor - m4rcin93 - 20-07-2011 11:51

Korzystam z Firepromotora od paru dni i jak na razie jestem bardzo zadowolony !
Polecam! Wink


RE: FirePromotor - Sloniasek - 21-07-2011 11:31

Powinniście iść w takim kierunku żeby można było szybciej zdobyć większą ilość kredytów.
Bo obecnie jest tragedia Big Grin


RE: FirePromotor - Raperrek - 21-07-2011 18:48

a można link ?


RE: FirePromotor - m4rcin93 - 21-07-2011 20:35

na pierwszej stronie tego tematu masz wzór maila jakiego masz wysłać na: [email protected]
z tego co wiem to oficjalny link będzie w niedziele na ich stronie Smile


RE: FirePromotor - Kurus - 23-07-2011 01:26

Czy dobrze rozumiem,że nawet jakbym sobie nabił 10 000 kredytów,to mniej więcej tyle mogę się spodziewać odsłon mojego filmu? :O


RE: FirePromotor - m4rcin93 - 23-07-2011 02:05

oczywiście !


RE: FirePromotor - HeniutX - 23-07-2011 11:37

Super!
Polecam. Wszystko się nabija i już troche jest subów itp. Wink
Dzięki ci FC ty mój mały bogu Big Grin