Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
L.A. Noire na PC jeszcze w tym roku! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: L.A. Noire na PC jeszcze w tym roku! (/Temat-L-A-Noire-na-PC-jeszcze-w-tym-roku-38990)



L.A. Noire na PC jeszcze w tym roku! - Tech - 24-06-2011 16:00

[Obrazek: img0.jpg]

L.A. Noire - znana gangsterska gra ze stajni Rockstar Games opowiadająca o detektywie znanym jako Cole Phelps wreszcie została oficjalnie zapowiedziana na PC! Premiera ma odbyć się już tej jesieni - dokładniejsza data zostanie pewnie niedługo podana. Ja osobiście mam X360, ale i tak cieszę się z wydania gry na PC, bowiem nie miałem jeszcze szansy zagrać na konsoli (brak kasy ;f).

Opis z gry-online.pl:

---
----

Śmieszne jest to, że na początku gra miała mieć wyłączność na PS3, potem w miarę zbliżania się do premiery została także zapowiedziana na Xboxa, a teraz jeszcze na PC.


RE: L.A. Noire na PC jeszcze w tym roku! - Sloniasek - 03-07-2011 10:27

Pewnie będzie to samo co z Mafią II
Zapewne będzie krótka i trwała 15 godzin co Mafia II


RE: L.A. Noire na PC jeszcze w tym roku! - Bolt - 03-07-2011 12:46

@up: Mafia trwała niecałe 10 godzin. L.A Noire wyszło już na PS3 i Xboxa i trwa dłużej, ok 25 godzin. Bardzo ciekawa i wciągająca, była warta wydanych pieniędzy Smile Nie sądziłem że się doczekacie wersji pc'towej no ale jeśli tak to zacierajcie rączki