Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fizaa możliwe?? niezgoda z oceną - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Fizaa możliwe?? niezgoda z oceną (/Temat-Fizaa-mozliwe-niezgoda-z-ocena-38060)

Strony: 1 2


Fizaa możliwe?? niezgoda z oceną - rafalek9 - 01-06-2011 20:39

Ostatnio zmieniła nam się nauczycielka od fizyki i miałem z nią 2 lekcjie ale akurat wypadło tak że teraz muszą oceny wystawiać i miałem na półrocze +4 a teraz miałem tylko 2 oceny : 4i+2 .

Z całego roku ze sprawdzianów miałem 4,5,4
reszta pare 4 za kartkówiki i jedno +2 z kartkówki a ta baba chce mi dać 3 na koniec ...


Prosze aby ktos mi napisał cos takiego ze się nie zgadzam z oceną itd....


RE: Fizaa możliwe?? niezgoda z oceną - Lontek - 01-06-2011 21:06

Zawsze możesz iść do dyrektora i odpowiadać na daną ocenę. Jeżeli Ci się uda dostajesz to na świadectwie Smile

Materiał jednak z całego roku Tongue A jak masz 3 a chcesz mieć 4 a odpowiesz na 2 to nie ma, że boli. Ryzyk fizyk Smile

PS> Przynajmniej u mnie tak jest


RE: Fizaa możliwe?? niezgoda z oceną - olennnkaaa - 02-06-2011 12:05

Policz sobie jaka Ci wychodzi średnia z ocen. Jeżeli ma ona taki system oceniania jak miałam ja w szkole to licz tak:
jeżeli 2+ jest z kartkówki pomnóż je razy 2. Potem 4+ ze sprawdzianu pomnóż razy 3. (czyli 2+ = 2,5, 4+ = 4,5) dodaj wynik i podziel przez liczbe ocen. Czyli z kartkówki mnożyłeś razy dwa i ze sprawdzianu razy trzy więc trzeba podzielić przez 5. Mnie wyszło,że masz średnią 3,7 czyli kwalifikujesz się na 4, ponieważ 4 są od średniej 3,65 Smile Idź do niej i zwróć jej uwagę jeśli jest tak jak Ci napisałam. Smile


RE: Fizaa możliwe?? niezgoda z oceną - Coristo - 02-06-2011 12:18

Rafalek9 idz porozmawiaj z nią i tyle.


RE: Fizaa możliwe?? niezgoda z oceną - Killer - 02-06-2011 12:35

lepiej pokaz jej ten temat i powiedz : "4 albo nieprzyjemności - Decyzja należy do Ciebie"

jeśli wybierze nieprzyjemności to postaraj się zrobić taką minę : Jerk
powinno się udać Smile

a na poważnie to posłuchaj oleńki Tongue


RE: Fizaa możliwe?? niezgoda z oceną - rafalek9 - 02-06-2011 14:40

Powiedziałem ze chce mieć 4 to ona ze mi 3 wychodzi no to ja ze już idę po kartkę z odrzuceniem oceny a ona no masz to 4 ;D


RE: Fizaa możliwe?? niezgoda z oceną - adik0070 - 02-06-2011 16:39

Ja też walczę o 4 z fizyki, trzymajcie kciuki! ;d


RE: Fizaa możliwe?? niezgoda z oceną - Daminn - 02-06-2011 19:40

(01-06-2011 20:39)rafalek9 napisał(a):  Prosze aby ktos mi napisał cos takiego ze się nie zgadzam z oceną itd....

Nie zgadzasz się z oceną.


@Temat, obliczanie średniej nie zawsze coś da, bo nie każdy nauczyciel się do tego stosuje. U nas z fizu musisz mieć zaliczoną każdą klasówkę. Nie ważne że masz 5.5.1, to jest zagrożenie.


RE: Fizaa możliwe?? niezgoda z oceną - Lubelak - 02-06-2011 20:01

(02-06-2011 19:40)Daminn napisał(a):  
(01-06-2011 20:39)rafalek9 napisał(a):  Prosze aby ktos mi napisał cos takiego ze się nie zgadzam z oceną itd....

Nie zgadzasz się z oceną.


@Temat, obliczanie średniej nie zawsze coś da, bo nie każdy nauczyciel się do tego stosuje. U nas z fizu musisz mieć zaliczoną każdą klasówkę. Nie ważne że masz 5.5.1, to jest zagrożenie.

Mam identycznie z fizyki ale i paru innych przedmiotów


RE: Fizaa możliwe?? niezgoda z oceną - olennnkaaa - 02-06-2011 20:03

Daminn- teoretycznie- nie ma do tego prawa. Może Ci postawić jedynkę, jeśli ze średniej wyjdzie Ci bania, a jeśli nie- to nie ma prawa. Skoro robi inaczej idziesz do kogoś kto zajmuje się w Twojej szkole prawami ucznia =)