Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! (/Temat-HOT-KoGi-zgloszony-na-policje-36622)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - adrick1197 - 14-06-2011 17:51

Morfit kilka miesięcy nie miesiąc Big Grin moze sie odezwą


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Lubelak - 14-06-2011 18:02

Morfit źle mnie zrozumiałeś ,nie mówiłem że nie zgłosiłeś sprawy ,tylko trzeba się pytać bo tak to jest ,że jak się nie dowiesz to policja gówno zrobi


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Nilchi - 15-06-2011 15:25

Byłam dzisiaj na policji i nareszcie coś się ruszyło. Trafił mi się bardzo młody policjant, który jest bardzo na to napalony i od kilku lat już się zajmuje własnie takimi sprawami. Znalazł w bazie danych Kamila Koguta, obszukał wszystko w necie w tym naszą klase, facebooka itp. itd. i wytłumaczył mi jak teraz będzie się toczyło śledztwo, a mianowicie:
Obecnie wysłane jest wezwanie do komendy głównej w Lublinie dla Kamila Koguta, na przesłuchanie. Najprostsza wersja jest taka że podczas przesłuchania gość przyzna się do wszystkiego i zwróci pieniążki (policjant mówił że tak się dzieje w większości przypadków), jeżeli tak się stanie nie będzie miał wytoczonej sprawy tylko zostanie na policji notka, że gość był notowany za oszustwo, jeżeli okaże się, że gość był już karany policja automatycznie sama wytoczy mu sprawe, a ja nie będę musiała się tym dalej przejmować Smile. W tym wypadku sprawa zakończy się najpóźniej za pare, parenaście tygodni.
Druga wersja jest taka, że złodziej się nie przyzna - wtedy policja wyśle prośbę do banku o ustalenie danych złodzieja poprzez numer konta bankowego. Dlaczego od razu tego nie zrobią? Bo jest to proces bardzo czasochłonny i trwa przeciętnie 2-3 miesiące. Po ustaleniu danych zostanie on wezwany na przesluchanie, a następnie zostanie założona sprawa o oszustwo. Z tego co mówił policjant po danych z konta bankowego łapią ok 90% pozostalych oszustów, którzy sie nie przyznali, więc chyba łatwo wyliczyć, że na wywinięcie się koleś ma bardzo małe szanse. W tym wypadku sprawa może potrwać maksymalnie do grudnia, no ale trudno, trzeba czekać Smile.

W tym miejscu apel do wszystkich oszukanych - policjant prosił aby wszyscy oszukani (nie tylko w tej sprawie) zgłaszali się na policje. Bardzo narzekał własnie na ludzi, którzy nie chcą zgłaszać nawet małych kwot bo polcji znacznie utrudnia to sprawe, a wy sami "nagradzacie" złodzieja za jego oszustwa.

Pozdrawiam Smile


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - EseseK - 15-06-2011 15:51

No to koleś ma prz****ane. : ]


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Sloniasek - 21-06-2011 21:36

Przeje*ane to dopiero będzie miał jak nie zwróci każdemu co do grosika Smile


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - chinskiznak - 31-10-2011 12:21

prz*jebane to ty możesz mieć jak się poprujesz na psach frajerzyno


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Nilchi - 11-07-2012 13:38

UWAGA!!! Kogi złapany, dzisiaj przyszło pocztą pismo sądowe razem ze zwróconymi pieniędzmi. Jak się dowiem co z nim zrobiono to oczywiście od razu napiszę Smile.


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - damianus627 - 11-07-2012 22:45

Jeżeli Nilchi nie kłamie to gratulacje dla Policji jak i dla ludzi co poszli na komisariaty i zgłosili tą sprawę.


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - koksuhardcore - 14-07-2012 12:52

(06-05-2011 07:51)dawajrowa napisał(a):  
(06-05-2011 00:52)Morfit napisał(a):  @Naah - Wątpię, że narażę się na kłopoty, skoro praktycznie każda osoba zna jego dane. Nie wchodziłem na forum w trakcie przesłuchania tylko przed przesłuchaniem z IPhona.

Ja pier***le tu nie chodzi oto że każdy zna jego dane , tylko o to że udostępniasz publicznie czyjeś dane... a to jest karalne
kamil k. to mają być dane? Big Grin


RE: [HOT] KoGi zgłoszony na policję ! - Beer - 17-07-2012 14:11

i co dalej w tej sprawie ? Big Grin
ruszyło się cos ?