Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! (/Temat-Koniec-Flash-Redemptions-nadchodzi-jeden-Wielki-Generalny-Restock-36559)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Krissu - 05-05-2011 13:36

Tak, tylko czy będziemy znali datę restocku? I przykładowo, jeżeli coś wziąłem, będę mógł coś wziąć? :3


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Doom - 05-05-2011 13:39

(05-05-2011 13:36)Krissu napisał(a):  Tak, tylko czy będziemy znali datę restocku? I przykładowo, jeżeli coś wziąłem, będę mógł coś wziąć? :3

General... bedziesz mogl


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Parada - 05-05-2011 13:43

Dobrze, że Lockerz tak postąpiło, osobiście wole jeden porządny general, więcej nagród wszyscy siędzą na ts'ie, forum pełne, można wtedy przykampić Big Grin


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Lookso - 05-05-2011 15:00

Mam nadzieję, że restocki będą się odbywały o dogodnym czasie (dla Polski oczywiście) - żeby nie były o 1-5 nad ranem...
Flash restocki mi się podobały bo były organizowane często i o różnych godzinach, a ten "gigantyczny" jak się przegapi to lipa... :/


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Nayare - 05-05-2011 15:26

Najlepsze sa restocki po polnocy Big Grin


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Magnus - 05-05-2011 16:07

Pewnie zlaguje na tym restocku jak zawsze.


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - Morgoth2 - 05-05-2011 16:15

Jak zwykle będzie płakanie że boty powinny być powstrzymane... zaś drudzy będą płakać o to że znów będą naznaczać konta... znów będzie chwalenie się 5 dni że ktoś wygra pas cnoty kathy a inny upojną noc z odysem ._. A i tak skończy się na tym że powygrywacie ręcznie marny gangbang z Davem.... Smile I o to cała historia którą będziemy mogli zaobserwować w najbliższym czasie. A sam pomysł jest nieco lepszy niż flash fuckers... Pewnie znów będą przekładali restock bo będą się bali samotnego Nicka który ich rozwala marnymi łatkami swojego programu :O Tak więc kroi się kolejny fail Smile

A teraz chcę pozdrowić rudego szpaqa !


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - jaaanek1 - 05-05-2011 16:24

no i git Big Grin wole 1 chujowy niz 20 chujowszych Lol


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - bmw00 - 05-05-2011 17:41

zamówilem na flashu to moge na restocku generale mogę ? z tego samego konta


RE: Koniec Flash Redemptions - nadchodzi jeden Wielki Generalny Restock! - DJAd1 - 05-05-2011 17:42

Będzie Fail , wszyscy się rzucą naraz i nikt się nie zaloguje Smile