Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
marihuana - prawo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: marihuana - prawo (/Temat-marihuana-prawo-35657)

Strony: 1 2


marihuana - prawo - xBlackxK - 21-04-2011 13:37

Witam moim zdaniem dużo się słyszy o tym narkotyku i jak wyczytałem z poradnika: PRAWA OSÓB UŻYWAJĄCYCH KONOPI
Poradnik Konsumenta (link: http://www.grubejointy.pl/ftp/Poradnik%20Konsumenta%20Konopi%20-%20Wolne%20Konopie%20-%20Grube%20Jointy.pdf)
Piszę że jest się wstanie z tego wybronić, ale ja zwykły człowiek nie jestem pewny czy może być tak pięknie jak tam pisze.
Czekam na odpowiedz jakiegoś prawnika może kogoś kto miał doświadczenieSmile


RE: marihuana - prawo - Sloniasek - 24-04-2011 14:54

Mi znaleźli sztuke palenia w kieszeni, dostałem kilka razy pałą po kolanach, traktowali mnie jakbym był seryjnym mordercą, w bransoletkach doprowadzali mnie do prokuratury, wypuścili mnie z dołka na drugi dzień, napisałem wniosek o umorzenie postępowania z powodu niskiej szkodliwości społecznej czynu i żadnej kary nie miałem prócz grzywny 1000zł Smile Przynajmniej nie mam nasrane w papierach.

Poza tym to nie narkotyk, tylko używka. Używajcie tego słowa plis Tongue


RE: marihuana - prawo - dawajrowa - 24-04-2011 15:14

Taa kur*a inteligent w ch*j jesteś prawnik na forum o zarabianiu LOL LOL LOL
sloniasek - jak jesteś frajer i dałeś sie to masz... wystarczy na takiego "kozaka" napisać skarge i jeśli ma na pieńku z kimś wyższym stopniem (a zazwyczaj mają) to ma przejebane...
Poza tym ciekaw jestem coś żeś mówił jak znaleźli u Ciebie , jak probowałes lecieć w ch*ja że to nie twoje to w sumie dobrze że Cie spałowali Big Grin

A co do tematu - nie wybronisz sie i tyle , miała być legalizacja ale z tego co widzie co sie teraz dzieje w tym śmisznym sejmie to znowu gówno będzie... a legalizacji nie będzie dopóki nie pozdychają komunistyczne kurwy które rządzą tym krajem...


RE: marihuana - prawo - Sloniasek - 24-04-2011 20:35

(24-04-2011 15:14)dawajrowa napisał(a):  Taa kur*a inteligent w ch*j jesteś prawnik na forum o zarabianiu LOL LOL LOL
sloniasek - jak jesteś frajer i dałeś sie to masz... wystarczy na takiego "kozaka" napisać skarge i jeśli ma na pieńku z kimś wyższym stopniem (a zazwyczaj mają) to ma przejebane...
Poza tym ciekaw jestem coś żeś mówił jak znaleźli u Ciebie , jak probowałes lecieć w ch*ja że to nie twoje to w sumie dobrze że Cie spałowali Big Grin

A co do tematu - nie wybronisz sie i tyle , miała być legalizacja ale z tego co widzie co sie teraz dzieje w tym śmisznym sejmie to znowu gówno będzie... a legalizacji nie będzie dopóki nie pozdychają komunistyczne kurwy które rządzą tym krajem...

Chyba ty ziomek nigdy na policji nie byłeś skoro pier*olisz takie głupoty.
Pies by ci je*nął pałą to byś płakał i błagał o litość żeby cie nie uderzył
, żadne skargi ci ch*ja dadzą, byś pewnie całe miasto pogonił na psiarnie, i by cię w dupe dymali w pierdlu..


RE: marihuana - prawo - dawajrowa - 24-04-2011 21:16

No to widać że Ty byłeś...
Nawet tego nie skomentuje... jeśli dajesz sie napierdalać psom to jesteś zajebisty
Pewnie jest kolejny ziomek Kogiego hue hue


RE: marihuana - prawo - jaaanek1 - 24-04-2011 21:24

(24-04-2011 20:35)sloniasek napisał(a):  
(24-04-2011 15:14)dawajrowa napisał(a):  Taa kur*a inteligent w ch*j jesteś prawnik na forum o zarabianiu LOL LOL LOL
sloniasek - jak jesteś frajer i dałeś sie to masz... wystarczy na takiego "kozaka" napisać skarge i jeśli ma na pieńku z kimś wyższym stopniem (a zazwyczaj mają) to ma przejebane...
Poza tym ciekaw jestem coś żeś mówił jak znaleźli u Ciebie , jak probowałes lecieć w ch*ja że to nie twoje to w sumie dobrze że Cie spałowali Big Grin

A co do tematu - nie wybronisz sie i tyle , miała być legalizacja ale z tego co widzie co sie teraz dzieje w tym śmisznym sejmie to znowu gówno będzie... a legalizacji nie będzie dopóki nie pozdychają komunistyczne kurwy które rządzą tym krajem...

Chyba ty ziomek nigdy na policji nie byłeś skoro pier*olisz takie głupoty.
Pies by ci je*nął pałą to byś płakał i błagał o litość żeby cie nie uderzył
, żadne skargi ci ch*ja dadzą, byś pewnie całe miasto pogonił na psiarnie, i by cię w dupe dymali w pierdlu..

Dawajrowa niestety nie masz racji to co napisal sloniasek to 100% prawdy. Chyba za duzo naogladales sie w11.


RE: marihuana - prawo - dawajrowa - 24-04-2011 22:25

No to ja nie wiem gdzie wy mieszkacie i co dajecie ze sobą robić...


RE: marihuana - prawo - Bolt - 24-04-2011 22:58

No ludzie co jak co ale chyba lekko wyolbrzymiacie. To nie są czasy komuny że pałują kiedy chcą, kogo, jak mocno i ile razy. Może chciałeś tu wyolbrzymić żeby wyjaśnić frustrację, no ale dziwnie to zabrzmiało - jednak nie wnikam.


RE: marihuana - prawo - dawajrowa - 25-04-2011 00:26

No jeden chociaż normalny


RE: marihuana - prawo - Sloniasek - 25-04-2011 08:06

To idźcie na komende z pół grama, zobaczycie czy na przesłuchaniu nie będą was bić..

Tutaj macie inscenizację fimową jak to mniej więcej wygląda..
http://www.youtube.com/watch?v=F4b7uEb9KMI


@dawajrowa

ciekawe czy ty byś wytrzymał kozaku