Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? (/Temat-Nowy-Hosting-www-piggyshare-com-Czy-na-prawde-warto-35654)

Strony: 1 2 3 4


Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Kulczynski109 - 21-04-2011 13:10

[Obrazek: logo.png]

9 kwietnia powstał nowy hosting http://www.piggyshare.com

Czytam sporo w internecie na jego temat i zastanawiam się czy warto zakładać u nich konto. Czy na prawdę pliki się ściagają szybciej i można zarobić kilkadziesiąc centów nawet na 1 pobraniu plików.

Poniżej grafika jaką znalazłem w sieci:

[Obrazek: H8HyJ.jpg]

Co wy o tym sądzicie. Jakie są wasze spostrzeżenia. A może ktoś z was już korzysta z tego hostingu i podzieli się swoją opinią ??
Będę wdzięczny za wszelki informacje


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Qwik - 22-04-2011 19:39

Dla remotu bez użyteczny.


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - bmw00 - 25-04-2011 15:43

ale serwis fajny Wink


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Kulczynski109 - 29-04-2011 14:30

można robić już remote. Ja zrobiłem remote z file na piggy ponad 50 giga w około godzinę więc nie jest źle


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Jaskrawy - 29-04-2011 17:07

Hosting daje rade. Korzystam już 2 tydzień, w ten poniedziałek będzie wypłata, licze na 50 Euro Smile Tylko niech dadzą wreszcie ten FTP!


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Jagoda3 - 30-04-2011 16:10

Dobrze Ci dzie Jaskrawy. Ja dopiero zaczynam Wink

Zrobiłem sobie remota z HF


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Jaskrawy - 01-05-2011 13:40

A możesz powiedzieć jak to zrobiłas?


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Jagoda3 - 04-05-2011 13:16

na razie nie wiele, to są kwoty wielkości 3-4 Euro. Wiesz narazie wyrabiam na premium, to najlespza strategia, żeby ustalić sobie jakieś cele.


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Kulczynski109 - 04-05-2011 16:33

ja bez premium mam takie kwoty więc jest ok. Osobiście oprócz kilku drobnych błędów sądzę, że jest ok


RE: Nowy Hosting www.piggyshare.com . Czy na prawde warto ? - Jagoda3 - 04-05-2011 18:39

Mi premium było potrzebne, bo mam szybki internet i nie chce tracic transferu, pliki po 700mb wgrywam dzieki temu w kilka minut. A może mi ktoś podpowiedzieć jak to jest z remotem linków? Bo mam trochę plików jeszcze na innym hostingu