Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skuter - gdzie go trzymać ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Skuter - gdzie go trzymać ? (/Temat-Skuter-gdzie-go-trzymac-35222)

Strony: 1 2 3 4


Skuter - gdzie go trzymać ? - Czarny767 - 14-04-2011 15:27

Cześć , chciałbym kupić skuter ,ale jest jedno "ale" ..

Mieszkam w bloku ,i nie wiem gdzie mam go trzymać.. macie jakieś propozycje ?



RE: Skuter - gdzie go trzymać ? - ***Perl*** - 14-04-2011 15:28

W piwnicy


RE: Skuter - gdzie go trzymać ? - Miu - 14-04-2011 15:29

Jakiś sąsiad/znajomy/rodzina nie ma garażu czy coś?I nie zgodziłby się użyczyć?


RE: Skuter - gdzie go trzymać ? - bmw00 - 14-04-2011 15:29

co chcesz chinskie gówno kupić : polecam gilera runner . aprilia sr 50 Wink


RE: Skuter - gdzie go trzymać ? - Czarny767 - 14-04-2011 15:31

@Perl jesteś totalnym bez mózgiem . To,że Ciebie matka do toalety wrzuca to nie moja wina ../EDIT : Piwnica odpada.

@Miu , właśnie myślę o dziadka garażu ,tylko mam do niego 10minut . Ale chyba to będzie najlepszy sposób.

@Bmw ,jesteś tak głupi czy tylko udajesz? .. Pytam o propozycje gdzie mam skuter trzymać ,a Ty mi modele dajesz.. Pomyśl człowieku !

Czekam na więcej propozycji.


RE: Skuter - gdzie go trzymać ? - skowroneQ - 14-04-2011 15:32

Wnoś po schodach i trzymaj w pokoju. Jak będziesz coś przy nim kręcił to pokój jest też dobrym miejscem do sprawdzenia osiągów (ładnie możesz drifta wykręcić pod warunkiem, że wylejesz trochę oleju na podłogę Smile). Poza tym rano jak ładnie piz*ę odkręcisz nim na schodach w dół to może również służyć jako wspólny budzik sąsiadów. Wink


RE: Skuter - gdzie go trzymać ? - nothing - 14-04-2011 15:34

Może jakiś parking strzeżony, no ale to kosztuję. U mnie pod blokiem stoi skuter i nikt nie zarąbał, a mieszkam w Nowej Hucie Big Grin


RE: Skuter - gdzie go trzymać ? - Czarny767 - 14-04-2011 15:36

@skowroneQ , proszę Cię .. Opanuj tą fantazje i napisz jakąś sensowną propozycję.

@nothing, no tak.. ale właśnie parking strzeżony trochę kosztuję , i szkoda kasy na parking dla skutera.


RE: Skuter - gdzie go trzymać ? - m4rcin93 - 14-04-2011 16:06

to garaż dziadka ci zostaje niestety Smile


RE: Skuter - gdzie go trzymać ? - Miu - 14-04-2011 17:34

(14-04-2011 15:32)skowroneQ napisał(a):  Wnoś po schodach i trzymaj w pokoju. Jak będziesz coś przy nim kręcił to pokój jest też dobrym miejscem do sprawdzenia osiągów (ładnie możesz drifta wykręcić pod warunkiem, że wylejesz trochę oleju na podłogę Smile). Poza tym rano jak ładnie piz*ę odkręcisz nim na schodach w dół to może również służyć jako wspólny budzik sąsiadów. Wink

Dodaj jeszcze,żeby zrobił sobie hamownię stacjonarną z rolek po papierze toaletowym tudzież papierze do pieczenia i tak sprawdzał osiągi ;s