Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mail w sprawie nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Mail w sprawie nagrody (/Temat-Mail-w-sprawie-nagrody-33277)



Mail w sprawie nagrody - Marciniak1995 - 14-03-2011 19:55

Proszę o przetłumaczenie emaila do lockerz:

" Witam. Chciałem się spytać co z moją nagrodą ( New iPod Touch 32 GB), którą wygrałem na aukcji. Została potwierdzona 16 lutego. Czy została już wysłana? Jeżeli nie mógłbym w zamian przyjąć refundacje na PayPal. Proszę o odpowiedź "


Proszę także o podanie mi adresu do lockerz na który mogę pisać w tej sprawie.


RE: Mail w sprawie nagrody - Marciniak1995 - 16-03-2011 17:32

Odświeżam.


RE: Mail w sprawie nagrody - tomko111 - 16-03-2011 19:05

" Witam. Chciałem się spytać co z moją nagrodą ( New iPod Touch 32 GB), którą wygrałem na aukcji. Została potwierdzona 16 lutego. Czy została już wysłana? Jeżeli nie mógłbym w zamian przyjąć refundacje na PayPal. Proszę o odpowiedź "

Hello. I'd like to ask what about my prize (New Ipod Touch 32 GB) which I have won at 24/7. It was confirmed on 16th of February. Has it already been shipped? If not, I could receive PayPal refund for this prize. I'm waiting for your reply.

Best,
XYZ