Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób Na Schudnięcie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Sposób Na Schudnięcie (/Temat-Sposob-Na-Schudniecie-29811)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Sposób Na Schudnięcie - janusz1990 - 31-10-2018 13:52

kup sobie psa i wyprowadzaj go 3 razy dziennie albo chociaz 2 po 20 min


RE: Sposób Na Schudnięcie - archi996 - 29-02-2020 22:54

Tylko i wyłącznie dieta ketogeniczna Big Grin
jesz tłusto sycie i docinasz się


RE: Sposób Na Schudnięcie - $tasio - 20-03-2020 07:58

Przedmówca zapomniał wyjaśnić główne założenie keto... Ograniczenie węglu do max 50g i zastąpienie tego białkiem i tłuszczem. Organizm przez około 14 dni odzwyczaja się od pozyskiwania energii z cukrów by czerpać ją z w.w makrosów

Ale potrzebny jest po prostu deficyt kaloryczny...mięśni nie zrobisz, ale schudniesz. Jesz 3000tys kcal? Spal ich 3200.powinno sie mieć około 200kcal deficyty.


RE: Sposób Na Schudnięcie - iven - 27-03-2020 10:55

Ćwiczenia plus dieta Prawda jest tak ,ze deficyt kalorii powinien byc znaczny i musimy więcej palić niż jeść. Nawet jeśli odżywiamy się dość tłusto ale intensywnie ćwiczymy to nie będziemy tyli. Sam chodziłem do niedawna na silownie, ostatnio oczywiscie siłownie są zamknięte tak więc postanowiłem wprowadzić więcej ćwiczeń w domu i staram się regularnie coś tam ćwiczyć aby nie zaprzepaścić efektów jakie uzyskalem wcześniej. Kupiłem sobie hantelki, gumy do ćwiczeń. NO i zastanawiam się nad orbitrekiem.


RE: Sposób Na Schudnięcie - yakuzi - 05-05-2020 13:11

Zeby chudnąc, trzeba zużywać więcej kalorii niż się dostarcza organizmowi - deficyt kaloryczny. Na mnie działał zwykły umiarkowany ruch (codziennie spacery, czasami jakiś bieg) no i własnie ucięcie kalorii. Głownie węglowodanów. Po miesiącu było widać efekty.


RE: Sposób Na Schudnięcie - kenzo540zen - 19-12-2020 00:10

Na mnie dziala pozne zaczecie pierwszego posilku w ciagu dnia. Robie tylko 2 posilki za dnia i nawet nie gloduje a waga leci


RE: Sposób Na Schudnięcie - basiagryzek - 16-04-2021 11:41

Mi pomogła dieta pudełkowa. 8 kg w 3 miesiące kilka lat temu i tak zostało.


RE: Sposób Na Schudnięcie - PWWebMaker - 01-11-2021 10:58

Najlepsza diteat to seks i feta Big Grin


RE: Sposób Na Schudnięcie - Nubit - 22-09-2022 13:53

U mnie głównie aktywnośc fizyczna oraz dieta. Nie miałem generalnie jakiejś ścisłej diety, ale zwracałem uwagę na to co jem. Starałem się nie jeść wysokokalorycznie, zrezygnowałem ze słodyczy, słodkich napojów oraz z alkoholu (alkohol ma w sobie bardzo dużo kalorii wbrew pozorom tak wiec piwko dziennie potrafi dodać nam kilogramów).
Poza tym dobrze jest wprowadzić zioła, które poprawią trawienie, perystaltykę jelit.


RE: Sposób Na Schudnięcie - tadant - 13-10-2022 13:03

(01-11-2021 10:58)PWWebMaker napisał(a):  Najlepsza diteat to seks i feta Big Grin

O matko, a ja przeczytałem seks i meta x-)