Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masowi poleceni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Masowi poleceni (/Temat-Masowi-poleceni-29356)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


- makaj - 11-10-2008 17:32

Jakieś stare przyzwyczajenia biorą w Was górę...
To co proponujecie, proporcjonalne dzielenie kasy według ilości klików, i to najlepiej dla wszystkich, to nic innego jak... 100% refbacku. No naprawdę niesamowita akcja. Zróbcie sobie coś sami i to spłycajcie...
Tutaj jest element loterii i ryzyka. W samym założeniu nie wszyscy będą uczestniczyć w podziale kasy, za to reszta dostanie więcej. Brutalny podział łupów wśród najsilniejszych :-P
A im wyższy próg, tym mniej osób zarobi, ale tym większe będą nagrody. Po prostu survival i walka o ogień.

Chyba za mało dokładnie to opisałem na początku. Jak ktoś jest za mietki niech od razu zrezygnuje, bo do mety dotrą tylko najsilniejsi :idea:
Jak komuś zabraknie jeden klik to zostanie nabity na pal, a kasy nie dostanie :-o

Valdemar, brawo za altruizm, ale nie w tej akcji. Na prawdę chciałbyś robić osobną ankietę do każdego, czy powinien dostać wypłatę? :-? Zasady są po to, żeby je przestrzegać. Skoro ustalamy regulamin, to nie będzie odchyłów od niego.


PS: Coś mało buxów dziś powstało... naprawdę nikt nic nie znalazł? :-)


- Bloodme - 11-10-2008 20:17

Makaj ale przemowa :-)

PS. Zapisuję się


- makaj - 11-10-2008 20:23

:-)

Mam nadzieję, że jeszcze jakieś propozycje buxów się dziś pojawią :-)


- MoneyMaker - 11-10-2008 21:55

makaj, to jest twoja akcja, ale miałem nadzieję, że uczestnicy też będą mieli coś do powiedzenia ...

... przekonamy się, czy jeśli np. takiemu mjs17 zabraknie 1 kliku, to będziesz równie stanowczy co teraz, czy może nagle zmienisz zasady i okaże się, jak zwykle, że wszyscy są równi, ale niektórzy są równiejsi :->

Zresztą, nie sądzę, żeby było dużo do dzielenia - jeśli wypłacą 3 buxy z tych 10, to będzie i tak duży sukces :idea:

moich propozycji ciąg dalszy:
http://buximperium.info


- unruhe7 - 11-10-2008 21:56

Faktycznie ciężko dziś z buxami.Widać w sobotę nikt buxów nie zakłada :-P
Wyszperałem takie coś: http://www.buxnolimit.com/


- piechu - 11-10-2008 21:56

MoneyMaker napisał(a):makaj, to jest twoja akcja, ale miałem nadzieję, że uczestnicy też będą mieli coś do powiedzenia ...

to niby po co zrobil ankiete??


- MoneyMaker - 11-10-2008 22:09

piechu napisał(a):
MoneyMaker napisał(a):makaj, to jest twoja akcja, ale miałem nadzieję, że uczestnicy też będą mieli coś do powiedzenia ...
to niby po co zrobil ankiete??
akurat chodziło mi o inne sprawy, ale jeśli juz mowa o ankiecie, to głosowanie robi się zwykle PO dyskusji, a nie w trakcie :->
może teraz niektórzy zagłosowaliby inaczej

http://e-clickz.com


- makaj - 11-10-2008 22:18

Chyba tworzysz problemy tam, gdzie ich nie ma :-P Chyżbyś już zakładał, że nie będziesz klikać codziennie? :-P
To co, pierwsze dwa tygodnie dyskusja, następne dwa ankieta i dopiero możemy robić? :-P
Jak widać głosy rozkładają się mniej więcej równo, więc jak by nie było połowa będzie zawsze niezadowolona...
Jak widać demokracja to zło. Przy pooprzednich akcjach po prostu organizowałem i nie było szmerów :-P
Wygląda to tak, że przedstawiam zasady i każdy kto chce może siezapisać. Jeśli zasady się nie podobają to zapisywać się nie musi. Jak już wspomniałem nigdy wszyscy nie będą zadowoleni, więc dyskusje do niczego nei prowadzą. Trzeba przyjać i założyć, że organizując to biorę pod uwagę różne aspekty i chcę jak najlepiej. Tyle ;-)


Chciałem jeszcze dodać, że możemy mówić o zmianach kosmetycznych, ale nie o zmieniających zupełnie sens akcji i jej założenia! Wyszłoby na to, że to co wymyśliłem zmienia się w coś zupełnie innego (w tym wypadku na 100% refbacku do czego dążysz).
Trochę polotu i fantazji...


- MoneyMaker - 11-10-2008 22:30

makaj napisał(a):...
Jak widać demokracja to zło.
...
Jak już wspomniałem nigdy wszyscy nie będą zadowoleni, więc dyskusje do niczego nie prowadzą.
...
tylko pogratulować poglądów - ja nawet nie chcę tego do czegokolwiek porównywać, jeśli ktoś zna trochę historię, to sam się domyśli.

PS
a propos "polotu i fantazji" - czy przypominasz sobie pewną naszą rozmowę z czerwca, gdy ci wspomniałem, że ja właśnie tak postępuję - klikam tylko do osiągnięcia minimum, potem przestaję, zlecam wypłatę i zapisuję się do innego buxa (czyli dokładnie to samo, co ma być w tej akcji). Pamiętasz co mi odpowiedziałeś ?


- makaj - 11-10-2008 22:34

Wypluj kija.

PS: Nienawidzę gdy ktoś z szerszej wypowiedzi i kontekstu wyrywa pojedyncze fragmenty. Świetna forma manipulacji.

PS2: Pamiętam to bardzo dobrze ale nie wiem co dokładnei odpowiedziałem, ale znając moje podejscie to raczej nie pochwaliłem... sam klikam zawsze dalej i wiele dużych wypłat potem z tego powodu dostałem.