Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bux.net oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: bux.net oszustwo (/Temat-bux-net-oszustwo-29354)



- biegi92 - 21-06-2008 15:02

rowniez bym o to prosilTongue


- marcin950 - 21-06-2008 15:06

i ja również, gdyż czekam podobnie jak JereManU już z miesiąc :-x


- nataniel1975 - 22-06-2008 10:32

Wykupiłem premium w tym samym dniu co Tomsh. Więc jakby nie sprawiło Ci to problemu to mógłbyś tam o mnie wspomnieć.


- Tomsh - 22-06-2008 10:38

Dzisiaj pojawiła się wiadomość od Admina tego buxu i w punkcie 4 napisał, że dostaniemy wkrótce :-) i zeby nie pisac juz o tym na forum :-P Miejmy nadzieje że "wkrótce" to naprawde wkrótce :-P (dni a nie tygodnie 8-) )


- biegi92 - 22-06-2008 17:21

no tak wkrotce 30 dni temu bylo to samo;/ nie liczyl bym juz nawet na to...SCAM jak nic!


- travispl - 22-06-2008 17:31

biegi92, według ciebie każdy bux jest scamem. Jeśli ci sie coś nie podoba to przestań tam klikać i pisać tu niepotrzebne posty

Mi akurat jeszcze nie zapłacili od 2 tygodni i nawet afery nie robie anie nie spamuje na forum!


- megorasz - 22-06-2008 17:36

travispl napisał(a):biegi92, według ciebie każdy bux jest scamem. Jeśli ci sie coś nie podoba to przestań tam klikać i pisać tu niepotrzebne posty

Mi akurat jeszcze nie zapłacili od 2 tygodni i nawet afery nie robie anie nie spamuje na forum!

mam dziwne wrażenie, że gdyby napisał to ktokolwiek inny to byś nie zareagował :-P

ja na wypłatę nawet nie liczę (bo troszkę oszukiwałem) :idea:


- Tomikus - 22-06-2008 17:36

biegi92, no pewnie, że scam. Przecież Ty o tym pierwszy wiedział, nie wiem dlaczego jeszcze liczysz, że taki scamowaty bux by Ci mógł wypłacić


- travispl - 22-06-2008 17:41

megorasz napisał(a):mam dziwne wrażenie, że gdyby napisał to ktokolwiek inny to byś nie zareagował :-P

Bez względu na to kto by to napisał, moja odpowiedź byłaby taka sama

Tomikus, No zgadzam sie z tobą


- rafki - 22-06-2008 18:04

biegi, przezywasz to wszystko jak mrowka okres. wszystko dla ciebie jest scamem, kazdy oszukuje, tylko ty jestes idealny... zastanow sie co ty bys zrobil na miejsu austina [albo tego drugiego... Big Grin], musial bys pogodzic jakos zycie prywatne z zyciem virtualnym... :?: