Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bux.net oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: bux.net oszustwo (/Temat-bux-net-oszustwo-29354)



- alo250 - 02-06-2008 15:24

a ja czekam od 17 maja na swoich 5


- biegi92 - 02-06-2008 15:31

dla mnie to troche dziwne sam admin mowil ze do 1czerwca kazd yswoje dostanie i co!? nic.... :cry: jakby chociaz nie mogl prwdy powiedziec co i jak;/


- nataniel1975 - 02-06-2008 15:34

biegi admin mówił że najpóźniej do 2 czerwca ;-)


- piechu - 02-06-2008 15:35

nataniel1975 napisał(a):biegi admin mówił że najpóźniej do 2 czerwca ;-)

a to nowosc ja slkytszalem ze do 1


- biegi92 - 02-06-2008 15:36

no to nawet dzisiaj ma ostatni dzien bo inaczej na forum mu troche pospamuje ze SCAMem Big Grin :idea:


- travispl - 02-06-2008 15:49

biegi92, po pierwsze nie pisz co stronę postów ile czekasz na refki, bo każdy jakby śledził temat to by wiedział, pozatym jak ktoś się o to spyta to to mu odpowiedz, a nie żebyś pisał to bez powodu

Druga sprawa, nie potrzebie będziesz Spamował na forum że 07bux.net to SCAM. Ja też czekałem 2 tygodnie na refków, 12 dni na wypłatę i co narzekam?? NIE!! a ty od razu wpadasz w histerię jak nie dostaniesz na czas. Ciekawe jakbyś się czuł jeśli twój bux byłby taki jak 07bux.net to jeśli chciałbyś być systematyczny to nawet poza dom nie wyszedłbyś. Ciekawe jakbys zareagował jakby ktoś na forum napisał że twój bux to SCAM


Przemyśl zanim coś napiszesz. Dla porównania też mam 15 lat i nie panikuję jak ty. Ale ludzie są inni, ja nie wmawiam ci jak masz robić, tylko radzę


- rafki - 02-06-2008 16:36

travis, uratowales ten temat od kolejnego spamu biegiego... juz dosyc
Cytat:czekam 14dni na refki
Cytat:czekam 15dni na refki

to jak jakis dziennik...


- kactuzz - 02-06-2008 16:53

travispl napisał(a):Dla porównania też mam 15 lat
W profilu masz inaczej :->
Szczerze wątpię żeby nadrobił te wypłaty i zamówienia na refków do końca tygodnia.
Chyba, że ma naprawdę dobrego programiste jak mówił.


- piechu - 02-06-2008 17:25

bo 15 ma chyba rocznikowo ;p


- Tomsh - 02-06-2008 17:27

kactuzz napisał(a):Szczerze wątpię żeby nadrobił te wypłaty i zamówienia na refków do końca tygodnia.
Tu już nie chodzi, o to żeby się wyrobił w ciągu tygodnia, tylko żeby napisał że wie o tym i że bedzie to stopniowo wykonywał, bo jak narazie to pisał że refki już wszystkie dodane i ma spokoj... Ja bym się cieszył, gdybym dostał swoje zaległe refki do końca tygodnia.
Cytat:Chyba, że ma naprawdę dobrego programiste jak mówił.
Czyli chce wszystko zautomatyzowac? Refki i premium na moje oko mogłyby byc automatycznie dodawane, a wypłaty to już trzeba sprawdzic.

travispl napisał(a):Ja też czekałem 2 tygodnie na refków, 12 dni na wypłatę i co narzekam??
Czekałeś, czyli wszystko już jest OK, a my nadaj w niewiedzy żyjemy :-P