Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bux.net oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: bux.net oszustwo (/Temat-bux-net-oszustwo-29354)



- JereManU - 02-07-2008 13:18

Na pierwszą wypłatę czekałem jakieś 2 tygodnie, a na drugą czekam 2 miesiące, więc sprawdzanie konta z TOSem nie ma żadnego znaczenia.


- Pogrebniak - 02-07-2008 13:32

JereManU napisał(a):Na pierwszą wypłatę czekałem jakieś 2 tygodnie, a na drugą czekam 2 miesiące, więc sprawdzanie konta z TOSem nie ma żadnego znaczenia.

no przecież za drugim razem też sprawdzają czy konto zgodne z TOS ;-)
a jaką kwotę zleciłeś i ile dokładnie czekasz ? ja dzisiaj zleciłem 86$ więc skoro czekałem 50 dni na 5$ to i poczekam drugie tyle na 86$ :->


- biegi92 - 02-07-2008 14:03

Pogrebniak napisał(a):zależy czy to była twoja 1 wypłata czy już 2
jeśli 1 to będziesz musiał jakieś 40 dni poczekać, jeśli kolejna to wtedy może być szybciej, bo najwięcej to trzeba będzie czekać na swoją 1 wypłatę, ja teraz będę zlecał 85$, ciekawe w ile będzie szło ;-)

ta jasne akurat dla mnie totalny scam...! dziwne co on mnie nie lubi albo co wybral sobie tylko mne ten jeb****ny austin czekam 60 dni i nic! ! !

dam 5$ osobie ktora mi zalatwi ze dostane ta swoja 1 wyplate jutrooo


- Pogrebniak - 02-07-2008 14:10

biegi92 człowieku to nie SCAM, bo SCAM'y nie wypłacają ponad 100 tys $ na AP, a to że czekasz długo to nic dziwnego, wszyscy standardowi muszą czekać po 40-50 dni na wypłatę, ale w końcu ją dostają tak jak ja wczoraj :-P


- Tomsh - 02-07-2008 18:15

Ja dostałem wkońcu (jako standart user) swoją wypłate na 35$ :-) Teraz jako premium zlecal 99$


- kactuzz - 02-07-2008 18:28

Powoli zaczynam się wkurzać.
Zleciłem 23 czerwca już jako premium i nadal nie mam...

Heh a widzicie tych idiotów na forum co mają ładnych kilkaset postów a 95% to "congrats" Big Grin


- krzysiek349 - 02-07-2008 18:30

Ja zlecilem 08 czerwca i jeszcze nie mam


- Pogrebniak - 02-07-2008 18:31

kactuzz napisał(a):Powoli zaczynam się wkurzać.
Zleciłem 23 czerwca już jako premium i nadal nie mam...

jako premium zgodnie z regulaminem musisz czekać 7 dni roboczych, ale admin obecnie ma kilku dniowe opóźnienia jak widać :-|


- kactuzz - 02-07-2008 18:32

Ale pisał niedawno, że jeśli nie chcesz mieć opóźnień to kup premium więc to chyba coś znaczy?
Jak nie dostane do północy to już naprawdę na poważnie się wkurze!


- rafki - 02-07-2008 18:35

hmm... to juz powazna sprawa kaktuss...
trzeba cos z tym zrobic bo tak nie moze byc. innym wyplacaja w pare dni [bez premium] a userzy z premium musza czekac po 3tyg... :oops: