Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bux.net oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: bux.net oszustwo (/Temat-bux-net-oszustwo-29354)



- Pogrebniak - 27-06-2008 19:10

biegi92 napisał(a):ja bym sie tek nie denerwowal tym ze nie dostaje wyplaty gdyby nie to ze zainwestowalem w niego pieniadze...i to 1 raz w buxy...

kupiłeś Premium czy refki ???


- biegi92 - 27-06-2008 19:10

Pogrebniak napisał(a):ja napisałem kilka godzin temu PW do Austina w sprawie wypłaty, ale ten oszust nawet nie odpisuje :-(

tez to zrobilem wczoraj i nic;/
_________________________

refki


- rafki - 27-06-2008 19:11

Pogrebniak napisał(a):rafki napisał/a:
nasladujesz biegiego i nie masz wlasnego zdania.

no w tym miejscu przesadziłeś, ja nie mam własnego zdania

fajnie ze sie zgodziles...

fanem nie jestem, po prostu to uczciwy czlowiek i stara sie jak moze...
w czym cie wyrolowal ze az tak sie zloscisz?
jest tez drugi admin ''dominique mouchlian'' ale on chyba sprawy refkow i premium zalatwia.
jak by sobie olewal, to firma juz przez 2miesiace byla by scamem... pomysl logicznie.


- biegi92 - 27-06-2008 19:13

no ale moze oni tak specjalnie pzreciagaja zeby jeszzce pare ludzi zachecic do wydatku ;-)


- Pogrebniak - 27-06-2008 19:14

rafki a co tobie wypłacił kasę, co jesteś za nim ???


- rafki - 27-06-2008 19:15

tak, wyplacil i do tego szybko dostalem re[a]fki :-)


- moniae0 - 27-06-2008 19:19

Fajnie że to już twoja 5 wypłata i na dodatek bez premium ja na swoją czekam od 1 czerwca a zlecałem jeszcze wcześniej.

Ja to chyba mam pecha albo niektórzy tak ściemniają :?:[/quote]

zaryzykowałam i na początku wukupiłam 35 poleconych, a po pierwszej wypłacie wykupiłam premium [fade] , obecnie mi się już zwróciły zainwestowane pieniądze :arrow: [/fade]


- Pogrebniak - 27-06-2008 19:20

rafki napisał(a):tak, wyplacil i do tego szybko dostalem re[a]fki :-)

no to jesteś w mniejszości, ja mam na koncie 85$, kupiłbym to Premium i wtedy byłbym 45$ na +, ale boje się że firma zaraz padnie, a zanim uaktywni Premium to minie jakieś 2 tygodnie więc wole nie ryzykować, może premiowanym rzeczywiście wypłaca w terminie ale wystarczy wejść na forum i to co widzę to mnie przeraża :-(


- Zcna - 27-06-2008 19:21

Austin pewnie wypłaca co 20 zleconą wypłate ci co dostali umieszczają dowody ci co nie dostali też chcą i kupują premium i refki
i tak Austin ma na kolejne wypłaty i tak w kółko i tak to ten biznes może nawet rok pociągnąć i będą mówić że płaci ale co jakiś czas wybrańcom.
Takie jest moje zdanie

[ Dodano: 2008-06-27, 20:24 ]
moniae0 napisał(a):7 dni czy 7 dni roboczych, ale tak apropo to w tamtym tygodniu wypłacili szybciej, w samym czerwcu to jest moja 5 wypłata.
czy możecie polecić jeszcze inne wypłacalne bux-y, które nie płacą po 60 dni :-> ,
i nie ma obaw z wypłatą, opłaca się dokupić poleconych oraz premiowanego uczestnika :arrow:

No rzeczywiście ale myślałem że o 07bux chodzi bo temat o 07bux a o innych nic nie pisałą konkretnie.


- nataniel1975 - 27-06-2008 19:35

Zcna przeczytaj dokładnie co napisała. Pyta sie o premium na innych buxach nie na 07bux.