Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bux.net oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: bux.net oszustwo (/Temat-bux-net-oszustwo-29354)



- Zcna - 27-06-2008 17:25

moniae0 napisał(a):7 dni czy 7 dni roboczych, ale tak apropo to w tamtym tygodniu wypłacili szybciej, w samym czerwcu to jest moja 5 wypłata.
czy możecie polecić jeszcze inne wypłacalne bux-y, które nie płacą po 60 dni :-> ,
i nie ma obaw z wypłatą, opłaca się dokupić poleconych oraz premiowanego uczestnika :arrow:

Fajnie że to już twoja 5 wypłata i na dodatek bez premium ja na swoją czekam od 1 czerwca a zlecałem jeszcze wcześniej.

Ja to chyba mam pecha albo niektórzy tak ściemniają :?:


- lukas_mybb_import15213 - 27-06-2008 18:33

A co trzeba dowód? Bo nawet mam kasę na wymianę jak chcesz.


- Pogrebniak - 27-06-2008 18:38

jeśli rzeczywiście dostałeś wypłatę to umieść ją w dziale Wypłaciły :-)


?? - Damien - 27-06-2008 18:40

Pogrebniak napisał(a):pytam się tych co zlecali jakiś miesiąc temu kasę z 07bux
czy admin zmienił wam datę zlecenia na 1 czerwca, bo ja zleciłem wypłatę 17 lub 18 maja bo już nie pamiętam a potem admin mi zmienił na 1 czerwca, to on pewnie sobie teraz uważa że muszę czekać 30 dni roboczych od tego 1 czerwca, z tego co wiem to część ludzi z forum 07bux tak ma, cwaniaczek z tego austina :-P
Ja mam podobny problem zleciłem wyplate wcześniej jak 1 czerwca a mi pokazało dopiero 1 czerwca w historii ze zleciłem wyplate, a tej wypłaty to już chyba nie zobacze ....ale.... bedę czekał moze kiedys dojdzie (oby tak;p)


- Pogrebniak - 27-06-2008 18:43

ja napisałem kilka godzin temu PW do Austina w sprawie wypłaty, ale ten oszust nawet nie odpisuje :-(


- rafki - 27-06-2008 18:44

austin nie ma czasu na takie duperele... ;P


- Pogrebniak - 27-06-2008 18:55

rafki napisał(a):austin nie ma czasu na takie duperele... ;P

tak jasne, napisałem mu kiedy mogę liczyć na wypłatę, co jest tak bardzo zajęty, że nie może napisać :-> to oszust i tyle, już chyba 5 PW mu wysłałem, ze 20 postów na forum i nic Undecided


- rafki - 27-06-2008 18:58

nasladujesz biegiego i nie masz wlasnego zdania. adminy do ludzie a nie roboty / boty, tez maja prywatne zycie. przeciez on na pm na maila i na forum dostaje tysiace takich wiadomosci... a ty co bys zrobil na jego miejscu: zajmowal bys sie zyciem wirtualnym i wirtualna kasa czy dbal o przyjazn i kondycje? Wink


- Pogrebniak - 27-06-2008 19:05

rafki napisał(a):nasladujesz biegiego i nie masz wlasnego zdania.
no w tym miejscu przesadziłeś, ja nie mam własnego zdania :cry: , jakbyś czekał ponad 40 dni na wypłatę to też byś się wkurzał, a co do biegiego to go popieram a ty skoro jesteś takim wielkim fanem austina to twoja sprawa, i tak cię wyroluje, zobaczysz :->


rafki napisał(a):a ty co bys zrobil na jego miejscu: zajmowal bys sie zyciem wirtualnym i wirtualna kasa czy dbal o przyjazn i kondycje? Wink

skoro jest się adminem i chce się zostać "człowiekiem biznesu" co jemu akurat się nie udaje to trzeba poświęcić na to sporo czasu, rozumiem że każdy ma własne życie prywatne, ale na forum to on siedzi co najwyżej 30min dziennie :-| i teraz sobie zwykłych klikaczy olewa taka jest prawda :-P


- biegi92 - 27-06-2008 19:09

ja bym sie tek nie denerwowal tym ze nie dostaje wyplaty gdyby nie to ze zainwestowalem w niego pieniadze...i to 1 raz w buxy...