Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bux.net oszustwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: bux.net oszustwo (/Temat-bux-net-oszustwo-29354)



- biegi92 - 26-06-2008 13:20

hehhehe to jest chwyt marketingowy hahahha zeby jak najwiecej ludzi naklonic do kupna...bo sie zwijaja


- Zcna - 26-06-2008 14:01

Dostał już ktoś z was wypłate którą zlecał przed 1 czerwca i były wtedy jakieś problemy i i pisało że zlecona 1 czerwca bo pamiętam było kilka takich osób :?:


- biegi92 - 26-06-2008 14:09

ej macie tez takie same problemy;/

Your Referral Statistics
# of Referrals (view)
2
# of Referral Website Visits
13931

a tak naprawde mam 48 refow gdy klikne w wiev to ich widze ale tu mam 2


- traxx - 26-06-2008 14:44

biegi92 napisał(a):hehhehe to jest chwyt marketingowy hahahha zeby jak najwiecej ludzi naklonic do kupna...bo sie zwijaja

jestes tepakiem


- rafki - 26-06-2008 14:48

:mrgreen:
zachecaja ludzi do kupna, zeby mieli na wyplaty... xD


- tomex11 - 26-06-2008 15:11

biegi92 napisał(a):ej macie tez takie same problemy;/

Your Referral Statistics
# of Referrals (view)
2
# of Referral Website Visits
13931

a tak naprawde mam 48 refow gdy klikne w wiev to ich widze ale tu mam 2

ja mam tak w foxcash taka sama sytuacje


- Pogrebniak - 26-06-2008 15:30

opłaca mi się teraz kupować premium w 07bux ??? mam na koncie 85$ ale jeszcze nie dostałem 1 wypłaty, czekam na nią prawie 30 dni roboczych, a widać że admin leci w kulki ze standardowymi użytkownikami, każe im czekać ponad miesiąc a nawet dłużej, ale na ich forum widziałem że premiowani też mają problemy z wypłatami i dopisywaniem refków :-| wypłaca natomiast premiowanym podobno w 7 dni, natomiast zwykli muszą czekać 30 dni roboczych albo i więcej, premium kosztuje 40$ jak się nie mylę, chcę się zapytać czy rzeczywiście admin wypłaca premiowanym w 7 dni, jest tu na forum ktoś kto mógłby potwierdzić ???


- Tomsh - 26-06-2008 15:44

Tak chyba jest. Tylko że zeby dostac to swoje premium to trzeba troszeczke poczekac.... ja juz czekam 14 dni na premium....

Admin na stronie cos pisal o tych reffach, poczytajcie sobie. A co do premium ani widu ani slychu ani Admin nic na ten temat nie pisze.

[ Dodano: 2008-06-26, 16:47 ]
Aj sorki nie doczytałem do końca. Jednak admin pisze o premium, że niby dziisja ma już wszystkie dodac... Pozyjemy zobaczymy


- Pogrebniak - 26-06-2008 15:58

pisał też "You will be paid very soon" :mrgreen:

co dziennie pisze coś takiego jak ktoś upomina się o kasę Undecided a jutro minie 30 dni roboczych od kiedy zleciłem wypłatę :roll: zobaczymy czy dotrzyma słowa :-P
tak więc premium się raczej nie opłaca kupować, ponieważ będę musiał czekać te 2 tygodnie na przyznanie premium + pewnie kolejne 2 tygodnie na wypłatę :-|


- biegi92 - 26-06-2008 16:03

Pogrebniak, mam podobna sytuacje tylko ze czekam dluzej od Ciebie i nic;/

http://07buxnet-forum.net/viewtopic.php?f=6&t=4484 hehe