Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
OSTR - Jazz dwa trzy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Muzyka (/Forum-Muzyka-122)
+---- Wątek: OSTR - Jazz dwa trzy! (/Temat-OSTR-Jazz-dwa-trzy-28606)



OSTR - Jazz dwa trzy! - ciastkO - 19-02-2011 19:27

Witam!
[Obrazek: ostr_jazz_dwa_trzy_500pix.jpg]
Dziś pojawiła się kolejna płyta rapera-O.S.T.R. Nosi nazwę Jazz dwa trzy(2CD). W sklepach 22 lutego. Dobry polski rap z dodatkiem jazzu. Ostry kolejny raz pokazał środkowy palec komercji. Moim zdaniem płyta jest jedną z lepszych, ale teksty w niektórych piosenkach troszkę bezsensu.
Płytę pobrałem z jednego z polskich warezów oraz dzisiaj zamówiłem w Asfalt ShopLINK DO SKLEPU A jakie są wasze opinie???


Track lista:


01. Introstan
02. Wiecznie drugi
03. I co powiedzieć
04. Szpiedzy tacy jak my
05. W miłosci
06. W nienawiści
07. Jeśli nie masz
08. Moje życie
09. Na luzie skit
10. Mózg wolność siła
11. Nie potrzebuję noża
12. Abstynent
13. Boję się zestarzeć
14. Na własne oczy
15. R.e.l.a.k.s.
16. ŁDZ skit
17. Doba
18. Outrostan
+20 tracków na CD2


RE: OSTR - Jazz dwa trzy! - Grabowkers - 19-02-2011 19:58

Skoro płyta dopiero od 22 lutego to dlaczego pojawiła się już teraz w sieci? Przeciek?

Zaraz przesłucham całość. Oby Ostry poraz kolejny mnie nie zawiódł Jerk

Przesłuchałem wszystkie tracki (niektóre nie do końca) i powiem tak: Nie tego się spodziewałem.
Ostry wydał kolejną "jazzową" płytę. Szczerze mówiąc ten styl jakoś nie specjalnie mi się podoba. Tak na prawdę żaden track mnie nie zajarał, może jedynie oprócz Introstanu Tongue Brakuje dobrych, wpadających w ucho bitów i konkretnych tekstów. Niby Adam coś tam nawija, ale do mnie to jakoś nie trafia. Nie wiem, może to ze mną jest coś nie tak.
Według mnie jedna ze słabszych płyt O.S.T.R., zupełnie inna niż poprzednie. Raczej nie zagości na mojej półce - wybacz Adam Wink

Może za wcześnie wydaję tak surowy osąd. Np. O.C.B. też na początku mi się nie podobało, teraz uważam, że to świetny krążek. Być może w wypadku Jazz dwa trzy będzie podobnie Wink
Mimo tego uważam, że Ostry nie zawiódł. Nagrał coś zupełnie nowego i może tym razem nikt mu nie zarzuci, że znowu rapuje o tym samym. Nie nagrał płyty pod publikę, co mi się bardzo podoba. Może po prostu znów miał zajawkę na jazz Tongue Jest raperem który osiągnął już szczyt swoich możliwości więc może bawić się muzyką.

PS. Ale się rozpisałem :O


RE: OSTR - Jazz dwa trzy! - firzen96 - 24-02-2011 13:25

http://hotfile.com/dl/106810949/b869c12/OSTR-JDT.rar.html


RE: OSTR - Jazz dwa trzy! - Mateusz5511 - 24-02-2011 13:28

skasowane


RE: OSTR - Jazz dwa trzy! - jarunioo7 - 11-03-2012 12:35

Dokładnie.. Dużo utworów to sam jazz a nie rap.. Bez przekazu ta płyta ;/