Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana uszczelki... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wymiana uszczelki... (/Temat-Wymiana-uszczelki-28054)

Strony: 1 2


RE: Wymiana uszczelki... - nickluk - 07-02-2011 16:13

Wie ktoś może czy napisał prawdę?? Ogólnie to mało wiem o motorach Sad


RE: Wymiana uszczelki... - DDK - 07-02-2011 16:46

Barthez, otóż nie musi dymić Smile Może przeźroczystym dymem walić, bo na tako powinna się spalać benzyna, a jeśli jest wymieszana źle z olejem to jest czarny/niebieski dym.

Co do Twojego brania oleju, to olej bierze, ale z oddzielnego zbiorniczka w 4 suwowych i mieszanie oleju z benzyną i lanie do baku w 2 suwowych. A ja mówię o oleju w silniku, a nie w komorze spalania nad tłokiem Smile


RE: Wymiana uszczelki... - Lubelak - 07-02-2011 17:38

Dymić nie może , oczywiście lekki dymek jest wskazany ,jeżeli bierze olej to będzie kopcić na biało.
Co do tematu radzę ci poszukaj mechanika zapłać 100zł za pomoc w kupnie i będzie spokój.


RE: Wymiana uszczelki... - Daminn - 09-02-2011 18:09

(06-02-2011 11:21)nickluk napisał(a):  Yyy bo piszę z gościem i piszę że były problemy otóż przegrzewał sięSad ale jak to napisał: przegrzewał sie
wiec sądze ze to wina uszczelki poniewaz na uszczelka nie izlowała dobrze iwylewalo

czy to jest możliwe??
Wylewało wodę? Jak uszczelka walnięta to będzie spod głowicy lecieć, ale przecież ta uszczelka musiała od czegoś walnąć i ja stawiam że silnik został przegrzany raz, uszczelka się przetopiła i puszcza wodę. Widziałeś motor w rl? Pisał że jeździ, mimo że woda leci? Jeśli tak to trochę dziwne bo jak poszły uszczelki to powinien mieć problemy z odpalaniem bo woda dostawała by się do cylindra.

Ed, jak 2T to wiadomo, że olej bierze bo trzeba robić mieszankę (lub sam robi) i dymić będzie. Jak kupicie olej o zapachu truskawki to i pachnieć będzie ;E