Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
-> REFBACK - 90% $ (Sporo Firm) <- - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: -> REFBACK - 90% $ (Sporo Firm) <- (/Temat-gt-REFBACK-90-Sporo-Firm-lt-25346)

Strony: 1 2 3 4


- Boro! - 03-12-2008 15:11

jak to połowy już nie nie ma :|


- koli - 03-12-2008 15:39

Oki wiec tak :

Moody nie posiada już listy z statystykami wiec troszkę lipa...

Ale możemy zrobić tak że wypłace kase (narazie nie mogę nie wiem dlaczego pisałem do admina) i rozdzielę pomiędzy tymi co klikają ? co wy na to ?

Chyba że macie inny pomysł chętnie wysłucham...


- Bloodme - 03-12-2008 22:21

koli, daj mi tą kase :->

A tak serio, zapisani w refback'u mogą przesłać Ci screeny. :-)


- koli - 03-12-2008 22:29

hmm ale co mi po tych screenach jeżeli już moody wam wypłacał i skąd mam wiedzieć ile teraz wyklikaliśćie ?:-) jak narazie czekam na odpoweidz od admina :-) jak bedzie wszystko oki to kase jakas napewno dostaniesz :-) jeszcze jak bys mogl i kazdy zapisany określic swój nick ... bo tego takze nie wiem !


- Boro! - 03-12-2008 22:31

A ty nie masz statystyk :|

Wchodzisz w referals view i pisze czarno na białym ile kto wyklikał :-)

Edit: Ja nie dostałem jeszcze nic :-)


- koli - 03-12-2008 22:35

hmm xD a wiec tak widzę kto ile wyklikał ale moody już wam wypłacał ... i od tamtego momentu powinienem liczyć :-)

Musiałbym wiedzieć ile mieliście klików jak dostaliście swoją wypłatę ...


- Boro! - 04-12-2008 17:02

Ok.
Dziś nabiłem 100 klików Big Grin
Wypłaty jeszcze żadnej nie dostałem. Jak dostaniesz wypłatę proszę o refback.


- koli - 04-12-2008 17:10

To oki Teraz jak dostane wypłatę to rozdizele kasę wszystkim i zaczne naliczac kliki od nowa ? może być ? (nie moge cos wyplacic pisze ze sprobowac za 5 h i dalej to jest :/ )


- MoneyMaker - 04-12-2008 18:48

koli, chyba ci się coś pomyliło, bo mam nie 3, a 53 kliki w Mifriend


- koli - 04-12-2008 18:51

Nic mi się nie pomyliło :-) twoje kliki licze od 2.12.08 .... a od tamtej pory wyklikałes tyle ile jest napisane :-) Aktualizacje robię codziennie do 20:00 jeżeli wypłace wszystko to rozdziele pieniadze po rowno (bo jak wyżej pisalem nie mam statystyk) i będę już normalnie naliczal ...