Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masówka - nowa akcja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Masówka - nowa akcja (/Temat-Masowka-nowa-akcja-24665)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


- mko101 - 08-10-2008 21:02

Przy okazji znalazłem jeszcze te:
http://adandel.com/index.php
http://epicclicks.com/index.php

Odpowiednie ;-)


- makaj - 08-10-2008 21:03

Oj valdemar, ciągnie Cię do typowych zasad bardzo :-P Ale nie robimy kolejnej typowej akcji forumowej z numerkiem IV i nie będę zmieniać idei... im bux bardziej podejrzany tym lepiej :idea:
Nie wchodzimy tam na długo, więc tak naprawdę jego przyszłosć nie ma dużego znaczenia.
Jak bux z 2c za klik zapłaci komuś na pokaz i tym kimś będziemy my to świetnie :idea:


PS: adandel jest z lipca! Dla nas to już obiekt muzealny :-P


- mko101 - 08-10-2008 21:05

A propos ja jestem w Super-Bux, 2c za klik, więc pewnie scam :-> ale mi powinien jeszcze wypłacić a brakuje mi 60c :-o


- MoneyMaker - 08-10-2008 23:23

makaj napisał(a):... im bux bardziej podejrzany tym lepiej
...
Jak bux z 2c za klik zapłaci komuś na pokaz i tym kimś będziemy my to świetnie :idea
lepiej dla kogo ? chyba nie dla nas, bo tylko stracimy czas. Jeśli znasz jakiś bux z klikiem za 2c, który "płacił na pokaz", to daj przykład.
Nie widzę większego sensu angażować sie w klikanie w buxach, które od razu wydają sie być scamami. Chyba lepiej wybrać 10, ale takich, które będą chociaż dawały niewielką szansę powodzenia, czyli wypłaty.


- vere - 08-10-2008 23:40

Też mogę się dołączyć 8-)

Ale zabawa z pewnymi scamami, nawet jeżeli są nowe nie ma najmniejszego sensu, strata czasu :-P


- makaj - 08-10-2008 23:44

Nie znam takiego, który "płaci", ale znam takiem które "wypłaciły" i to wystarczy. Zresztą to jest szczegół.
Akcja jest stworzona w taki sposób, żeby o traceniu czasu nie było mowy, a Ty jednak... nawet gdyby bux nie zapłacił, to te kilka dni klikania jest jakąś tragedią? Założę się, że już w swoim życiu więcej czasu zmarnowałeś w buxach które okazały się niewypłacalne i nie nastąpiło to po kilku dniach tylko raczej tygodniach...
Nie rozumiem również, dlaczego tanie reklamy miałyby o czymś źle świadczyć...
Nie wiem jak Ty to oceniasz, że od razu widzisz, że bux będzie scamem. Zresztą każdy z nich kiedyś sięnim stanie nieuchronnie, więc o czym mowa. Nas nie interesuje przyszłość tych firm.


- MoneyMaker - 09-10-2008 00:09

makaj napisał(a):Nie rozumiem również, dlaczego tanie reklamy miałyby o czymś źle świadczyć...
Jeśli bux oferuje za klik 2c, a od reklamodawców bierze np 5 $ za 1000 reklam, to jest to oczywisty scam, który zamierza przyciągnąć jak największą liczbę userów-klikaczy (dając na przynętę 2c) i jak najwięcej chce sprzedać reklam (kusi niską ceną reklam). Ale bilans w takim układzie wychodzi ujemny:
dostaje tylko 5 $, a powinien zapłacić klikaczom 20 $ (za 1000 reklam), czyli jest w plecy -15 $.
Przecież żaden bux nie będzie dopłacał do interesu, więc od razu widać, że to scam.


- vere - 09-10-2008 00:14

Hmm...to jest wypowiedz skierowana do mojej osoby? :-P

Trudno dla buxa wróżyć przyszłość jeżeli cena klików wynosi 0.02$, poleceni 100% a 5$ za 1k wyświetleń reklamy.

Nie zmarnowałem zbytnio dużo czasu bo jestem tylko w paru buxach i klikam jedynie z nudów, ...a co do zarobków to mam normalną, legalną pracę, buxy to jedynie miesięczne kieszonkowe i fajna zabawa :-P

Jeżeli jest gwarancja zarobku oraz akcja startuję z takim rozmachem to warto zaangażować się trafnie, przyniesie to bardziej obfity skutek 8-)


- makaj - 09-10-2008 04:52

Cieszę się, że jeszcze niektózy wierzą, że buxy sprzedają reklamy.
A ja wierzę w św. Mikołaja :-P :->

W każdym razie to już dyskusja nie na ten temat. Wiadomo, że im więcej firm nam zapłaci tym lepiej, nie jestem sadomasochistą (raczej) :-P

Chciałem jednak stworzyć akcję, gdzie udałoby się wyciągnać jak najwięcej, marnując przy tym jak najmniej czasu właśnie, więc takie wizje bezsensowności są nie na miejscu :-P


- moody - 09-10-2008 08:23

MoneyMaker napisał(a):Jeśli znasz jakiś bux z klikiem za 2c, który "płacił na pokaz", to daj przykład.

Włoskie firmy - GPMPTC i Italianclick - kliki były po 2 eurocenty i nawet sporo wypłat było na początku.
Nie wiem z czym robicie problem - jak ktoś się nie będzie chciał rejestrować w buxach z clickami po 2c, to się nie zarejestruje i po sprawie. Ja w każdym razie się regne.