Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NIESAMOWTY REFBACK 100% W NAJLEPSZYCH FIRMACH!TYLKO TU !===& - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: NIESAMOWTY REFBACK 100% W NAJLEPSZYCH FIRMACH!TYLKO TU !===& (/Temat-NIESAMOWTY-REFBACK-100-W-NAJLEPSZYCH-FIRMACH-TYLKO-TU-24529)

Strony: 1 2 3 4 5


- kupsztalson - 06-12-2008 15:44

podaj AlertPay /
pozdrawiam


- MoneyMaker - 09-12-2008 18:23

otrzymałem refback, dzięki. Co prawda z pewnym opóźnieniem, ale lepiej późno, niż wcale :->
Gdybyś mógł jeszcze mi wyjaśnić, za co ten refback, czyżby za ten scam Dingobux ??


- JereManU - 09-12-2008 20:15

Ja nadal czekam na refback w DingoBux ;-)

DingoBux płaci, pewną wtyczką do FF'a da się wypłacić, ale nie będę offtopic'ował.


- unruhe7 - 09-12-2008 20:49

Też poprosze o refback za dingobux. :-|


- MoneyMaker - 10-12-2008 17:07

ale czy dostałeś wypłatę z Dingobux ? Bo aż trudno mi w to uwierzyć :shock:
Gdybyś mógł rozwiać moje wątpliwości i zamieścić screenshot z wypłaty


- 3sparrow - 29-12-2008 18:41

A maxptc to już się zescamił czy jeszcze na to trzeba poczekać??


- Kubabest - 29-12-2008 22:43

kombinuja jak tylko moga aby nie placic standard.Dla premium placa ale limit to 5$ na dwa dni .Sam mialem tam 14$ ale skasowali mi konto ze niby mialem "pare kont" co jet bzdura na dodatek po korespondencji z Adminem powiedzial mi ze maja program do wykrywania multi acc dal mi linka do tego postu w ktorym napisal o tym systemie i na tym zakonczyla sie jego rozmowa ze mna .Nie raczyl odp na moje odpowiedzi . S C A M :roll:


Niesamowty Refback 100% W Najlepszych Firmach!tylko Tu !===& - Killer - 29-07-2012 08:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.