Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]ZAKOŃCZENIE REFBACKU - PROSZĘ CZYTAĆ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]ZAKOŃCZENIE REFBACKU - PROSZĘ CZYTAĆ (/Temat-Nieaktualne-ZAKONCZENIE-REFBACKU-PROSZE-CZYTAC-24434)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


- travispl - 28-11-2008 18:45

A czy ktos ci powiedzial ze nie mozna? poczekajmy na makaja, on powie czy wolno czy nie. a tak pozatym to ja zarezerwolem pierwszy


- Bloodme - 28-11-2008 19:03

travispl napisał(a):A czy ktos ci powiedzial ze nie mozna? poczekajmy na makaja, on powie czy wolno czy nie.

travispl, moody to zaznaczył, w pierwszym poście :-)

travispl napisał(a):a tak pozatym to ja zarezerwolem pierwszy

Wziąłeś pierwszy - 2 konta, a można tylko jedno. Skąd mogłem wiedzieć które :-?


- krolu116 - 28-11-2008 19:04

IncraseBux bym prosił ;-)


- Boro! - 28-11-2008 19:18

dodał też że pierwszeństwo mają Ci co byli u niego w refbacku..
A żaden z was z tego co się orientuje nie był..

Najlepiej jak sam rodzieli według uznania. Kto ile wyklikał tyle dostanie...


- koli - 28-11-2008 20:11

tak wlasnie wszystkim co klikali niech rozda po 1 koncie i koniec ...
a o mnie nie zapomniales ? Max PTC ... ja chetnie bywm wzial DingoBux albo IncraseBux


- adrianos - 28-11-2008 20:47

Ja bym prosil o konto IncraseBux, a jezeli nie da rady...

PS. proponuje przemienic walutę na zlotowki i nie będzie problemow z wysłaniem kaski


- moody - 28-11-2008 21:49

travispl napisał(a):A czy ktos ci powiedzial ze nie mozna? poczekajmy na makaja, on powie czy wolno czy nie. a tak pozatym to ja zarezerwolem pierwszy

Z całym szacunkiem - moderatorom ani nawet samemu adminowi nic do moich kont. Pozatym akcja oddawania kont jest przeznaczona tylko dla uczestników mojego refbacku, więc sorry :-)

Koli nie mogę rozdać wszyskim bo było za dużo ludzi. O Tobie też pamiętam, że klikałeś, ale nic Ci nie wiszę, bo nie dostałem żadnych wypłat z Twoich kliknięć.

Narazie wygląda to tak, że:

Adrianos dostaje konto w IncraseBux
Boro dostaje konto w IntrastTrustBux (sorry, Tobie też wiszę kase, czyli dostajesz konto)

reszta nadal do wzięcia


- koli - 28-11-2008 22:37

a co ty na to jak ktos by przejol od ciebie konta oplacil by straty i by dalej prowadzile refback xd ?


- MoneyMaker - 28-11-2008 22:54

koli napisał(a):a co ty na to jak ktos by przejol od ciebie konta oplacil by straty i by dalej prowadzile refback xd ?
no wreszcie ktoś, kto trochę myśli ... nie tylko o sobie.

moody, czy uważasz, ze jesteś zupełnie w porządku wobec swoich refbakowiczów, bo oddajesz swoje konta za darmo ? Zapisywałem się do rebacku (i to w kilku buxach) u CIEBIE, a teraz będę musiał za friko klikać jakiemuś gościowi X, tylko dlatego, ze jesteś mu winny jakieś kilka p... centów - ktoś nawet nie kiwnął palcem, a będzie miał kilku aktywnych referali w płacącym buxie ?? 8-)

Ja osbiście uważam, że najlepsze buxy, jak chociażby SandraClicks powinieneś zostawić dla siebie, bo ci się należy za zajmowanie się refbackiem i nikt chyba nie będzie miał o to do ciebie żalu. A co do pozostałych, to pierwszeństwo powinni mieć ci ,którzy zobowiążą się do prowadzenia dalej refbacku, takie jest moje skromne zdanie.


- mala1969 - 28-11-2008 23:12

MoneyMaker ma racje.Całkowicie sie z nim zgadzam.