Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]ZAKOŃCZENIE REFBACKU - PROSZĘ CZYTAĆ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]ZAKOŃCZENIE REFBACKU - PROSZĘ CZYTAĆ (/Temat-Nieaktualne-ZAKONCZENIE-REFBACKU-PROSZE-CZYTAC-24434)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


- Boro! - 12-11-2008 17:08

Cześć!

Zapisałem się w Dingobux

nick ten sam Wink


- moody - 12-11-2008 17:19

borowiakm napisał(a):zapisany do increasebux, occupex i buxinstant

nick: borowiakm

Zgodnie z rozmową na gg potwierdzam tylko IncraseBux

Boro! napisał(a):Zapisałem si w Dingobux

Także potwierdzam

Niestety kolejny problem - jest minimum w MaxPTC, ale wyskakuje, że musze być premium żeby zlecić wypłatę :roll: Pozostaje mieć nadzieję, że się to wkrótce zmieni. Jak ktoś coś wie w tej sprawie, prosze o informacje


- MoneyMaker - 12-11-2008 18:03

wyjaśnienie jest na forum MaxPTC:
https://max-ptc.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=683

Chodzi mniej, więcej o to, że tymczasowo jest ograniczenie sumy wypłat do 1000 $ na 48 godzin, ale ma się to zmienić (podobno) w przeciągu kilku dni.
Zobaczymy 8-)

A co z http://www.downlinebux.com ? Tam się pojawia, co drugi dzień, 1 (!) reklama do wyklikania :->

Może jednak warto dodać, tak na wszelki wypadek, któryś z tych nowych instant-buxów ?
jeszcze jeden:
http://www.mifriend.com/ 0,001$/ref 0,006$/min 5$


- moody - 13-11-2008 14:51

Ok a więc firma DownlineBux ostatecznie wylatuje z refbacku.

Narazie nic nowego nie dodaje

[ Dodano: 2008-11-14, 16:30 ]
Zleciłem i otrzymałem wypłatę z DingoBux. Powstał taki mały kłopot, że DingoBux żąda opłaty 0.3$ za wypłacenie kasy. Rozwiązałem to tak, że odjąłem 1-3 centy od tych którzy się załapali na tą wypłatę (w zależności od liczby kliknięć). Mam nadzieję, że nikt nie będzie robił afery o te pare groszy.

Bela uzyskała minimum i otrzymała kase na AP.

Proto i Vere także mają minimum, ale nie mam ich maili, żeby móc wysłać kasę, proszę o podanie na PW


- proto2008 - 16-11-2008 10:59

Otrzymałem pierwszą wypłatę za refback od moody'ego. Polecam!


- bela401 - 16-11-2008 11:44

Też otrzymalam refback od Moodego


- moody - 16-11-2008 16:34

Chciałbym się Was poradzić w pewnej sprawie. Otóż jakiś czas temu próbowałem organizować na forum coś w rodzaju jackpota, ale pomysł nie budził zainteresowania. Mimo wszystko uważam, że jest to niezła propozycja i myślę czy by nie spróbować jeszcze raz.
Zasady były by na początku takie:
- loteria tylko dla uczestników refbacku
- koszt 1 losu 0.1$
- losy możecie kupować za kasę znajdującą się na Waszym koncie w moim refbacku (rubryka "na koncie" w statystykach-tabelce)
- każdy może kupić dowolną ilość losów
- losowanie odbywa się po wykupieniu 18 losów, system losowania to...ruletka na stronie expekt.com (każdemu przypisuje nr. według kolejności kupowania losów, włączam ruletkę, wygrywają numery wylosowane jako pierwsze)
- nagrody: 1 miejsce - 1$, 2 miejsce - 0.5$ dopisywane do Waszych kont

Jeśli byłoby zainteresowanie oczywiście potem możemy się pobawić za większe pieniądze i o większe wygrane. Myślę, że zaletą byłoby także to, że szybciej byście mogli zbierać minimum - jedna wygrana i już wypłacam refback + tą wygraną.
Co wy na to? Byliby chętni na coś takiego?


- proto2008 - 16-11-2008 19:38

skoro pytasz o zdanie uczestników refbacku to odpowiadam:
Uważam, że pomysł na pewno jest ciekawy, na pewno dla osób z żyłką hazardzisty... niestety(albo raczej na szczęście) ja się do takich nie zaliczam, więc pewnie nie skorzystam z takiej możliwości (choć nie mówię też ostatecznie "nie" ;-) )
Tak więc ogólnie jestem na tak i myślę, że można spróbować


- moody - 17-11-2008 16:47

Admin 07bux po raz kolejny wyczyścił konta i zaczyna wszystko od nowa. Jak dla mnie to robi sobie z ludzi jaja, więc firma wypada z refbacku.

Zaraz zaktualizuje statystyki

Proszę inne osoby o wypowiedzenie się w sprawie loterii


- Gravi - 17-11-2008 17:34

Zapisana w takich firmach jak: Clean Invest, SmithBux i IncraseBux. wszędzie nick: Gravi