Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]ZAKOŃCZENIE REFBACKU - PROSZĘ CZYTAĆ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]ZAKOŃCZENIE REFBACKU - PROSZĘ CZYTAĆ (/Temat-Nieaktualne-ZAKONCZENIE-REFBACKU-PROSZE-CZYTAC-24434)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


- moody - 29-10-2008 21:04

Nero potwierdzam

Zleciłem i otrzymałem wypłatę z MaxPTC, rzeczywiście jest tam instant. Pieniądze dopisane do Waszych kont

[ Dodano: 2008-10-30, 15:54 ]
Dodałem firmę DingoBux z automatycznymi wypłatami


- proto2008 - 30-10-2008 18:59

zapisany do DingoBux


- bela401 - 30-10-2008 19:42

Zapisana w DingoBux bela401


- vere - 30-10-2008 20:39

Zapisany w DingoBux, nick vere ;-)


- 3sparrow - 30-10-2008 23:23

I ja jestem w dingo ;-)


- moody - 31-10-2008 16:11

Potwierdzam wszystkie zapisy do DingoBux.

Zleciłem wypłatę w instantbux.


- MoneyMaker - 31-10-2008 20:07

zarejestrowałem sie w BuxEast (jako valdemar7), ale nie wiem, czy coś z tego będzie, bo tam nie ma nic do wyklikania :-(


- moody - 01-11-2008 11:21

No właśnie MoneyMaker, wogóle coś firmy, które wybrałem okazują się lipne. A w związku z tym, że nie mam zamiaru marnować czasu na zajmowanie się scamami, zaczynam robić czystkę wśród wybranych buxów. Będzie to wyglądało w ten sposób, że firmy, podejrzane o brak wypłacalności zostaną usunięte. Wieści postaram się zebrać z tego forum oraz z forum szuwi.com i na ich podstawie podejmę decyzję. Oto lista zagrożonych:

ClixMx i TimeBux - usunięte z refbacku, admini napisali na stronach, że zamykają interes

NetCashBux - od 2 tygodni strona nie działa, ponad 3 tygodnie czekam na wypłatę, mimo, że mieli płacić w 7 dni

Buxeast - brak reklam od 4-5 dni.

ThinkBux - został zmieniony admin i się wszystko zaczęło piepszyć. Słyszałem, że płacą tylko premium oraz, że wogóle nie płacą. Postaram się to sprawdzić

IdealBux - zalegają mi kase już od 35 dni, to zdecydowanie za długi czas na oczekiwanie na wypłatę. Mam sporo na koncie, więc jak wypłacą to zlecam kolejną wypłatę i firmę usuwam. Chyba, że nie wypłacą w najbliższym czasie to usuwam od razu.

Traffic2coins - ostatnio pojawiają się błędy na stronie, zleciłem wypłatę, ale w historii nic się nie pojawiło. Rzekomo mają zapłacić w 3 dni, czyli do poniedziałku, zobaczymy jak będzie.

Narazie tyle, reszta firm sprawia wrażenie uczciwych, więc nie ma podstaw do narzekania. Jak sa jakieś pytanie/propozycje - pisać


- adrianos - 01-11-2008 11:30

no coz probujemy dalej:-)

zapisany w dingobux- Aros157


- MoneyMaker - 01-11-2008 11:39

moody, zgadzam się w 100 %, nie ma sensu zajmować się scamami, szkoda czasu, tym bardziej, ze od czasu do czasu pojawiają sie buxy typu instant, może z nich będzie jakiś pożytek (czytaj: kaska).

A teraz jeszcze dorzucę trochę złych wieści, bo trafiłem na post na jakimś zagranicznym forum, ze BuxInstant oraz Bux.bg (ten sam admin) są również mocno podejrzane - podobno ci, którzy wpłacili na premium i paczki refów, nie otrzymali ich i coś z wypłatami też u nich krucho.

PS.
Jeżeli można zaapelować do pozostałych refbakowiczów - jeśli będziecie mieli jakieś sygnały, że bux z naszego refbacku jest niewypłacalny, to dajcie znać w temacie, mniej czasu zajmie sprawdzenie takich informacji, niż klikanie przez miesiąc albo dwa i potem oczekiwanie na wypłatę.

polecam http://www.squidoo.com/ptc-scam-list#module8998664/