Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pozyczka :( - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: pozyczka :( (/Temat-pozyczka-23985)



pozyczka :( - biegi92 - 19-08-2008 19:40

witam bardzo pilnie potrzebuje pozyczyc 20$bo jestem winien [XXX] za robote a on sie juz denerwuje...pieniadze oddaje po wyplacie z 07bux a jak wiadomo oni jeszcze dlugo sie nie zescamia

oto historia:

06 Jul 2008 12:23 171.9 Alertpay Payment Audit

oddam z % i doloze do tego pare dobrych kont np buxto z 20$

prosze pisac mozna mi zaufac

oddam naprawde prosze o pozyczke tylko meczy mnie to juz wszystko moje zycie odwrocilo sie do gory nogami martwi mnie ze ludzie mi nie ufaja a ja napewn onikogo nie oszukam bo wiem co to znaczy przezylem to na wlasnej skorze...bardzo prosze pomozcie mi!!!!


- RONIN - 20-08-2008 18:41

jesli osoba z tego forum a osoba z forum jungle spod tego samego nicku jest jedna i ta sama osoba to sam osobiscie nie polecam transakcji z tym userem.... - nie slyszalem za dobrej opini o tym userze a na forum jungle tez nie dal poznac sie od dobrej strony - spam obraza administracji i userow - takze ja osobiscie jesli to jest 1 i ta sama osoba nie zrobilbym nigdy jakichkolwiek interesow z nim

( zamieszczam screen z profilu tego pana o takim samym nicku z forum jungle)

[img:-|dcb035dfa]http://images37.fotosik.pl/3/6840157f63b6bb4am.jpg[/img:-|dcb035dfa]



P.S
widze w opiniach ze tutaj na forum biegi nie ma juz tez zbyt dobrej opini....


- biegi92 - 20-08-2008 19:14

nie no koles brawa dla ciebie jestes tu "raz na rok" i jeszcze gadasz hahah w jungle bawilem sie ladnych pare miesiecy temu teraz mnie nie interesuja te dziecinne zabawy..smiech poprostu czy na tych twoich screenach jest cos z ekogos oszukalem? nie wiec nie****! zreszta juz z wieloma userami dokonalem uczciwych tranzakcji i teraz tez zamierzam...


- RONIN - 20-08-2008 19:38

biegi92 napisał(a):nie no koles brawa dla ciebie jestes tu "raz na rok" i jeszcze gadasz hahah w jungle bawilem sie ladnych pare miesiecy temu teraz mnie nie interesuja te dziecinne zabawy..smiech poprostu czy na tych twoich screenach jest cos z ekogos oszukalem? nie wiec nie****! zreszta juz z wieloma userami dokonalem uczciwych tranzakcji i teraz tez zamierzam...



pd tego jest forum by mozna bylo pisac - nikt nikomu nie zabroni pisania i wyrazania swojego zdania czy mysli
nie napisalem nigdzie ze na swoich screenach przedstawiam ze kogos oszukalem tylko ze na forum jungle nie dales sie poznac od dobrej strony i podalem przyklad co tam zaprezentowales i powiedzialem ze ja nie polecam transakcji nikomu z taka osoba jak ty - naucz sie czytac ze zrozumieniem to co sie pisze ( przeczytaj pare razy mojego powyzszego posta wtedy moze zrozumiesz co jest w nim napisane)
ciekaw jestem z kim to dokonales udanych uczciwych transakcji transakcji... na tym forum masz 1 pozytywna opinie takze 1 to nie liczba mnoga....


- biegi92 - 20-08-2008 20:49

dobra nie komentuje twoich wypowiedzi bo szkoda czasu na to i poza tym to nie jest do tego miejsce


pozyczka :( - Coristo - 21-06-2013 06:50

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.