Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Evolucja - oszust!? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Evolucja - oszust!? (/Temat-Evolucja-oszust-23814)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Evolucja - oszust!? - biegi92 - 07-08-2008 14:07

Do evolucji (Dawida Szwajca) !!!

Razem cz Xonicem mamy szereg dowodów ,że Ty jesteś oszustem - czyli adminem o 24bux.com, współpracowałes razem z Mefistosem ( na co mam dowody) i najparawdopodobniej z Tomikusiem (dowody nieuzasadnione).

Jeśli się przyznasz albo wydasz osoby które nimi byli a one to potwierdzą obejdzie sie bez kontaktu z Twoimi rodzicami i z Policja...

Wiec jesli masz za grosz szacunku przyznaj sie albo wydaj osoby o ktorych wiesz!

DO USEROW!
JESL IMACIE JAKIES SKARGI NA EVOLUCJE TO PISZCIE JE W TYM TEMACIE!


- Pogrebniak - 07-08-2008 14:12

Cytat:Jeśli się przyznasz albo wydasz osoby które nimi byli a one to potwierdzą obejdzie sie bez kontaktu z Twoimi rodzicami i z Policja...

myślisz że się przestraszy, on się nie przyzna, teraz specjalnie odwraca od siebie uwagę pisząc że admin jest oszustem :-|


- biegi92 - 07-08-2008 14:20

tak trzymaj jego strone to napewno sie nie przestraszy jesze mu napisz zeby wial na bermudy!;/


- BizNET - 07-08-2008 14:30

Evolucja odwraca uwagę? Hmm moim zdaniem to efekt zawiści i chęć zemszczenia się na mnie gdyż przez prawie 2 miesiące prowokowałem go by powiedział prawdę. Moje przypuszczenia potwierdziły się. Evolucja na tyle mi zaufał że wyśpiewał wszystko jak ptaszyna.

Ludzkie zachowanie jest zaskakujące. Jeśli masz przypuszczenia co do wykroczenia lub czegoś to wystarczy porozmawiać z tą osobą a ona Cię w tym upewni. W tym przypadku wcieliłem się w jego osobę i opisywałem życie admina bux :idea: Napisałem iż posiadam własnego bux itd po kilku dniach pochwalił się o swoim rzeczywistym bux a zarazem wyjawił szereg oszustw na nas ludziach :-(

Oto kilka screenów z mojej miesięcznej pracy :evil2:
PS. Evolucja chyba sie nie ucieszy


- BizNET - 07-08-2008 14:43

Z rozmów wiem również że evolucja na jednym z kont miał około 5kzł (5 tys zł) przynajmniej tak mówił.


Pewnego razu zaraz po otwarciu buxa (po raz drugi) pisał do mnie by mu poradzić gdzie ulokować pieniądze by je odpowiednio przeprać. Kupował premium i refy w innych firmach tak by uniknąć bloka na ap a tym samym przeprać kasę z bux24

Proszę zobaczyć jak bezczelnie kłamał w temacie o 24bux, sam opisując firmę... żałości


- biegi92 - 07-08-2008 14:43

haha mam nadzieje Xonic z eta sprawa nie zakonczy sie w gronie ludzi z forum tylko...


- Sniechu - 07-08-2008 14:47

BizNET, dobra robota :arrow:, dobrze, że nic nie inwestowałem w tego buxa...


- BizNET - 07-08-2008 14:48

Osobiście również zostałem przez niego oszukany...

Pewnego razu napisał do mnie że z innego konta chciałem od niego wyłudzić 40$, męczył mnie że jestem złodziejem bo chciałem wyciągnąć 40$

Więc postanowiłem udowodnić mu coś i przesłać 40$ dla niego by nie myślał że coś takiego przez głowe mogło mi przejść.

Pieniądze które wysłałem mu na chwilę by miał dowód zostały zwałowane przez niego Undecided Od początku grał tak by mnie podtruć a później wyciągnął bardzo sprytnym sposobem równe 40$. Teraz żałuję że wogóle dałem się wciągnąć w taką dyskusję i straciłem przez głupotę kasę :evil:


- sebolek321 - 07-08-2008 15:09

Eh...

Szkoda że tak wyszło...

Brawa dla BizNETa!

Dobra robota! :arrow:


- DaGoor - 07-08-2008 15:33

Zaraz pewnie evolucja zacznie tu pisać że wymyśliłeś tą rozmowę na GG i w ogóle... Żałosny jest xD