Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zetbux- prawdziwa historia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: zetbux- prawdziwa historia (/Temat-zetbux-prawdziwa-historia-23778)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- evolucja - 06-08-2008 20:17

vere, to inaczej, zwinąć się z kasą a zwinąć się z kasą bez kasy to dwie różne rzeczy...

ehh... nie macie się o co kłócić.. zgodnie z punktem 13 i 4 terms of service mogę zablokować konto za każdy powód oraz generalnie nie da się zwrócić pieniędzy za premium i refki... coś nie tak?

co do zetbux- myślisz że wrócą? haha ;D


evolucja - mks22 - 06-08-2008 22:00

Śmiać mi się chce jak czytam jak jakiś 13-latek wymądrza się na forum i myśli, że może robić co chce i ujdzie mu to na sucho. W tym wieku to sie lepiej klockami pobaw a nie myśl o kasie :-| i to na dodatek zarobionej przez okradanie innych.


- evolucja - 06-08-2008 22:09

mks22, gdybym nie miał podanego wieku w profilu, 90% z was myslało by że mam koło 16-17-18... wiek nie znaczy o inteligencji, są osoby w wieku 18 lat które inteligencją nie dorównują nawet 12 latkowi...

mks22 napisał(a):Śmiać mi się chce
śmiej się ile wlezie.. od tego jest to forum :idea:


- BizNET - 06-08-2008 22:16

Cytat:mamy inaczej to zaczac zalatwiac czy jak?

Cytat:naprawdę nie warto mnie szantażować Wink

Nie odróżniasz pytania od szantażu.


Moja taka dobra rada dla Ciebie evolucja... byś chociaż teraz żył z ludźmi dobrze, bo to w tej partii gry, od nich zależą Twoje najbliższe przykre a zarazem ciężkie chwile (choć nie musisz mi wierzyć)


- mks22 - 06-08-2008 22:23

evolucja napisał(a):, gdybym nie miał podanego wieku w profilu, 90% z was myslało by że mam koło 16-17-18... wiek nie znaczy o inteligencji, są osoby w wieku 18 lat które inteligencją nie dorównują nawet 12 latkowi...

No nie wiem czy zgrywanie cfaniaka i okradanie innych świadczy o inteligencji :-)
Ale jesli tak sądzisz to muszę przyznać że jesteś naprawdę inteligentny :idea:


- vere - 07-08-2008 00:32

evolucja napisał(a):mks22, gdybym nie miał podanego wieku w profilu, 90% z was myslało by że mam koło 16-17-18... wiek nie znaczy o inteligencji, są osoby w wieku 18 lat które inteligencją nie dorównują nawet 12 latkowi...
A co Ty uważasz, że jesteś tak bardzo inteligentny? Z Twojego przechwalania można wywnioskować bez trudu, że jesteś jeszcze dzieckiem.
Mogę się założyć, że taki cwaniaczek jesteś tylko wtedy gdy siedzisz przed pc i stukasz sobie w klawiaturkę :->
Ciekawe co byś śpiewał jak byś się spotkał na ulicy z gościem co jest o 5 lat od Ciebie starszy...abyś się tego nie doczekał przypadkiem :-P


- evolucja - 07-08-2008 09:16

vere, to jest forum o zarabianiu, ja dostosowałem się do niego. Nigdy nie rozmawiałeś ze mną.. hmm.. w innej sprawie.. nie mieszając do tego forum więc po prostu nie wiesz jaki jestem..


- fusek1 - 07-08-2008 11:13

Chlopcze kochany:-) jesli Twoje miasto wpisane w profilu jest prawidłowe to uwierz mi ze juz masz przekichane - gdyz w tym miescie mam kuzynke ktora jest prawnikiem i dla niej nie bedzie problemem namierzyc ciebie i twoja rodzinke, a wtedy to juz chyba rodzice sie zalamia?


- BizNET - 07-08-2008 12:43

do ustalenia danych nie potrzeba prawników. Mi wystarczyło google.pl ;-)


- biegi92 - 07-08-2008 13:08

racja i wystarczy nasza-klasa.plBig Grin