Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam kierownice do kompa lub ps - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam kierownice do kompa lub ps (/Temat-Sprzedam-kierownice-do-kompa-lub-ps-23743)



Sprzedam kierownice do kompa lub ps - Marszalll - 01-08-2008 17:53

Mam do sprzedania kierownice pasującą tak do komputera jak i do ps1/2
Kierownica od nowości używana przez jakieś 4 dni. Stan techniczny i wizualny bardzo dobry (jedynie prawa łopatka zmiany biegów słabo łapie) al poco komu łopatki jak jest jeszcze "dźwignia" :lol: do zmieniania biegów. Posiada także pedały, system płynnego skrętu oraz wibracje. Kierownica jest w oryginalnym kartonie, posiadam instrukcje i sterownik (ani to ani to drugie nie jest potrzebne ponieważ w np. systemie xp automatycznie wyszukuje sterowniki).
Zarazie nie posiadam zdjęć ale jak tylko wróci tata z aparatem lub będzie u mnie kumpel z telefonem w którym działa aparat :idea: to wrzucę zdjęcia.
Kierownice przesyłam pocztą forma zapłaty jak przystało na tego typu forum to alertpay.
Cena jaka mnie interesuje to 35$. Cena podlega negocjacji xD. chętni proszę pisać na pw oraz na gg.

Zdjęcia nie przedstawia mojej kierownicy ale zapewniam, że moja jest identyczna :-|
[Obrazek: ?p=171_29]


- biegi92 - 01-08-2008 18:27

hmm ja bylbym chetny


- Marszalll - 01-08-2008 22:47

biegi92, Jeżeli odpowiada ci cena to pozostaje tylko iść na poczto i wysyłać...
Jeszcze się ugadamy na gg. ok??


Sprzedam kierownice do kompa lub ps - Killer - 29-07-2012 08:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.