Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] BuxJunction - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] BuxJunction (/Temat-PLACI-BuxJunction-23561)



[PŁACI] BuxJunction - adek13 - 22-07-2008 17:23

Wczoraj szukalem na zagranicznych stronach jakiegos buxa. I natknąlem się na BuxJunction
Jest to rewolucja wśród buxów. Ale do rzeczy. Rejestracja jest darmowa. Są różne rodzaje premium do kupienia. Free user zarabia 0.01c za klik i moze je wydac tylko na premium. Ale juz użytkownik z premium ma duzo lepiej. Premium za 10$(takie jak kupilem wczoraj ja) zarabia za klik 0.065c !! Wyplaty są automatyczne codziennie lub co kilka dni. Dowodów wyplata na zagranicznych forach jest setki. Dodatkowo jest promocja teraz za rejestracje jest 5$ gratis.
Dokladnie z tego co zrozumialem to zarabia sie 140% sumy którą się wplacilo jako premium. Jest ich kilkanascie wersji najtańsza jest za 10$. Ja swoją pierwszą wyplate dostane chyba jutro bo pisze ze juz oczekuje jedna.
W zamian za informacje o buxie prosze o rejestracje z mojego ref linku
BuxJunction

[ Dodano: 2008-07-28, 19:41 ]
dostałem przed chwilą wypłatę:

[Obrazek: 3617199.jpg]

Serdecznie zapraszam do zapisu


[PŁACI] BuxJunction - Killer - 28-02-2012 07:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.