Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zabawa forumowa. Historyjka... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zabawa forumowa. Historyjka... (/Temat-Zabawa-forumowa-Historyjka-23476)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


- krzysiek349 - 19-07-2008 14:28

Jechałem samochodem i słuchałem muzyki. Bardzo się cieszyłem gdyż dzisiaj strzeliłem focha mojej koleżance. Zrobiłem jej to ponieważ pałałem do niej gniewem i bólem serca stwierdziłem że, Mietek pije wódke. Nastepnego dnia wstawajac z Mietkiem i Edkiem pomyślałem o mojej flaszce która była wypita. Postanowiliśmy pójść do spożywczego po kolejne. Niestetym nie mieliśmy pieniędzy. Wtedy na drodze spotkalismy żubra


- travispl - 19-07-2008 15:42

Jechałem samochodem i słuchałem muzyki. Bardzo się cieszyłem gdyż dzisiaj strzeliłem focha mojej koleżance. Zrobiłem jej to ponieważ pałałem do niej gniewem i bólem serca stwierdziłem że, Mietek pije wódke. Nastepnego dnia wstawajac z Mietkiem i Edkiem pomyślałem o mojej flaszce która była wypita. Postanowiliśmy pójść do spożywczego po kolejne. Niestetym nie mieliśmy pieniędzy. Wtedy na drodze spotkalismy żubra który


- piechu - 19-07-2008 15:53

Jechałem samochodem i słuchałem muzyki. Bardzo się cieszyłem gdyż dzisiaj strzeliłem focha mojej koleżance. Zrobiłem jej to ponieważ pałałem do niej gniewem i bólem serca stwierdziłem że, Mietek pije wódke. Nastepnego dnia wstawajac z Mietkiem i Edkiem pomyślałem o mojej flaszce która była wypita. Postanowiliśmy pójść do spożywczego po kolejne. Niestetym nie mieliśmy pieniędzy. Wtedy na drodze spotkalismy żubra który stal


- betxp - 19-07-2008 16:15

Jechałem samochodem i słuchałem muzyki. Bardzo się cieszyłem gdyż dzisiaj strzeliłem focha mojej koleżance. Zrobiłem jej to ponieważ pałałem do niej gniewem i bólem serca stwierdziłem że, Mietek pije wódke. Nastepnego dnia wstawajac z Mietkiem i Edkiem pomyślałem o mojej flaszce która była wypita. Postanowiliśmy pójść do spożywczego po kolejne. Niestetym nie mieliśmy pieniędzy. Wtedy na drodze spotkalismy żubra który stal niedaleko


- mjs17 - 19-07-2008 17:03

Jechałem samochodem i słuchałem muzyki. Bardzo się cieszyłem gdyż dzisiaj strzeliłem focha mojej koleżance. Zrobiłem jej to ponieważ pałałem do niej gniewem i bólem serca stwierdziłem że, Mietek pije wódke. Nastepnego dnia wstawajac z Mietkiem i Edkiem pomyślałem o mojej flaszce która była wypita. Postanowiliśmy pójść do spożywczego po kolejne. Niestetym nie mieliśmy pieniędzy. Wtedy na drodze spotkalismy żubra który stal niedaleko mojej


- travispl - 20-07-2008 13:57

Jechałem samochodem i słuchałem muzyki. Bardzo się cieszyłem gdyż dzisiaj strzeliłem focha mojej koleżance. Zrobiłem jej to ponieważ pałałem do niej gniewem i bólem serca stwierdziłem że, Mietek pije wódke. Nastepnego dnia wstawajac z Mietkiem i Edkiem pomyślałem o mojej flaszce która była wypita. Postanowiliśmy pójść do spożywczego po kolejne. Niestetym nie mieliśmy pieniędzy. Wtedy na drodze spotkalismy żubra który stal niedaleko mojej starej :mrgreen:


- piechu - 20-07-2008 13:58

Jechałem samochodem i słuchałem muzyki. Bardzo się cieszyłem gdyż dzisiaj strzeliłem focha mojej koleżance. Zrobiłem jej to ponieważ pałałem do niej gniewem i bólem serca stwierdziłem że, Mietek pije wódke. Nastepnego dnia wstawajac z Mietkiem i Edkiem pomyślałem o mojej flaszce która była wypita. Postanowiliśmy pójść do spożywczego po kolejne. Niestetym nie mieliśmy pieniędzy. Wtedy na drodze spotkalismy żubra który stal niedaleko mojej starej ktora


- Marszalll - 20-07-2008 14:00

Jechałem samochodem i słuchałem muzyki. Bardzo się cieszyłem gdyż dzisiaj strzeliłem focha mojej koleżance. Zrobiłem jej to ponieważ pałałem do niej gniewem i bólem serca stwierdziłem że, Mietek pije wódke. Nastepnego dnia wstawajac z Mietkiem i Edkiem pomyślałem o mojej flaszce która była wypita. Postanowiliśmy pójść do spożywczego po kolejne. Niestetym nie mieliśmy pieniędzy. Wtedy na drodze spotkalismy żubra który stal niedaleko mojej starej lecz


- piechu - 20-07-2008 14:05

zle znajdles moj ostatni wyraz ;p

Jechałem samochodem i słuchałem muzyki. Bardzo się cieszyłem gdyż dzisiaj strzeliłem focha mojej koleżance. Zrobiłem jej to ponieważ pałałem do niej gniewem i bólem serca stwierdziłem że, Mietek pije wódke. Nastepnego dnia wstawajac z Mietkiem i Edkiem pomyślałem o mojej flaszce która była wypita. Postanowiliśmy pójść do spożywczego po kolejne. Niestetym nie mieliśmy pieniędzy. Wtedy na drodze spotkalismy żubra który stal niedaleko mojej starej ktora


- biegi92 - 20-07-2008 14:33

Jechałem samochodem i słuchałem muzyki. Bardzo się cieszyłem gdyż dzisiaj strzeliłem focha mojej koleżance. Zrobiłem jej to ponieważ pałałem do niej gniewem i bólem serca stwierdziłem że, Mietek pije wódke. Nastepnego dnia wstawajac z Mietkiem i Edkiem pomyślałem o mojej flaszce która była wypita. Postanowiliśmy pójść do spożywczego po kolejne. Niestetym nie mieliśmy pieniędzy. Wtedy na drodze spotkalismy żubra który stal niedaleko mojej starej ktora robiła