Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAMKNIETY]Bank moody'ego :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [ZAMKNIETY]Bank moody'ego :D (/Temat-ZAMKNIETY-Bank-moody-ego-D-23432)

Strony: 1 2


[ZAMKNIETY]Bank moody'ego :D - moody - 15-07-2008 17:08

Tak sobie patrzałem na ostatnie dni i widzę, że dużo ludzi potrzebuje szybko gotówki czy to na AP/PP czy to na Polski bank. Stąd też mój pomysł żeby im pomóc. Za minimalną prowizję będę dokonywał dowolnych wymian pomiędzy Alertpay, Paypal i polskimi bankami oraz pożyczek. Waluta do wyboru: dolar lub złotówki, kwota dowolna, nie może tylko przekraczać mojego aktualnego stanu konta.

Wymiany
Prowizja wynosi 4% kwoty wymiany. Przykładowo chcecie wymienić 10$, to płacicie mi 10.4$.
Pożyczki
Prowizja dla mnie wynosi 20% kwoty pożyczki. Pożyczam tylko zaufanym osobom, tylko gdy mam nadmiar gotówki (chętni prosze o kontakt). Termin zwrotu do dogadania, zależny od kwoty, możliwe raty

W przypadku mojego przelewu na bank inny niż Inteligo, należy doliczyć 1 zł, bo tyle kosztuje przelew Inteligo--> Inny bank

Kontakt ze mną: PW lub gg-320977

Mój aktualny stan konta

Inteligo - 113 zł
PayPal - brak
Alertpay - 21 $


- Xnation - 15-07-2008 19:13

Widzę że nie masz zbytnio kasy. Mógł bym Ci pożyczyć trochę kasy na np: ap za określony mniejszy procent? Np: na okres 1miesiąca

To w przypadku gdy Ci braknie ;-)


- moody - 15-07-2008 19:49

O kase moją to się nie martw. Sporo jej jeszcze w portfelu i w funduszach inwestycyjnych, jak pisałem będzie potrzeba to przeleje na któreś z kont. Chyba, żeby naprawdę brakło to się zgłoszę, dzięki za propozycje ;-)


- Tomikus - 15-07-2008 21:09

[quote:-|142bc73dd]Widzę że nie masz zbytnio kasy.[/quote:-|142bc73dd]

[quote:-|142bc73dd]O kase moją to się nie martw.[/quote:-|142bc73dd]

dokładnie, Chłopak miał fajny pomysł, a budżet tego kantoru starczy na większość transakcji z tego forum. Także czasem lepiej odpuścić, jeden spam już wystarczy.


- Sniechu - 15-07-2008 21:21

Tomikus napisał(a):Chłopak miał fajny pomysł, a budżet tego kantoru starczy na większość transakcji z tego forum.

Też myślę, że miał fajny pomysł i gdy będę potrzebował kasy w jednym z tych banków na pewno skorzystam z tej oferty. Życzę nowo powstałemu kantorowi sukcesów i pomnażania zarobków.

Edit: 300 post :idea: :idea: :idea:


- Xnation - 15-07-2008 21:23

Ok spam nie spam. Mój post przydał się moody gdyż
Cytat:dzięki za propozycje

A propo jak się ma sprawa kursu walut? standardowo NBP ?


- MoneyMaker - 16-07-2008 08:43

dobry pomysł, popieram

W każdym kantorze są kursy walut, wiec chyba tu też będą ?

Zaproponuj jakieś stawki, to będzie można porównać z kantorami z realu:
http://www.money.pl/pieniadze/kantory/usdeur/


- moody - 16-07-2008 09:38

Stawki chcecie? :-| http://www.beta.onet.pl <-- tabelka z prawej strony

P.S. 2 transakcje przeprowadzone, a chętnych też się paru jeszcze zgłosiło :-P


- BizNET - 19-07-2008 16:50

Bardzo polecam!

Błyskawiczna wymiana, dziękuję!


- moody - 22-07-2008 13:22

Do mojego kantorka dołączam usługę "pożyczka" :-> Prowizja w tym wypadku będzie wynosiła 20%.
Pożyczam tylko zaufanym osobom. O tym kto na to miano zasługuje decyduje ja na podstawie komentarzy i moich kontaktów z daną osobą :-P
Oferta aktywna okresowo, czyli mam kase-pożyczam, mam mało-nie pożyczam. Zainteresowani, niech się pytają na gg/pw
Zapraszam :-)

[ Dodano: 2008-08-02, 17:06 ]
Chwilowo zawieszam działalność, ze względu na wypłatę kasy z PayPala co potrwa ok. tygodnia.

[ Dodano: 2008-08-07, 11:39 ]
Wznawiam działalność, zapraszam do współpracy