Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeprosiny dla Xnationa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przeprosiny dla Xnationa (/Temat-Przeprosiny-dla-Xnationa-23424)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


- Marszalll - 15-07-2008 15:17

rafki napisał(a):marszal, zbytnio nie wiesz o co poszlo... poczytaj wszystkie wczorajsze posty [bez obrazy]

przeczytałem.... :-?
Ale w wykopywanie Xnation to ja sie nie wtrącam.... :evil2:

W sumie to on mi nawet chciał pomóc... :arrow:


- Xnation - 15-07-2008 15:18

Cytat:ta, a jak mi sie cos wympsknie, to od razu - zbanowac go! poskarzyc adminowi, modowi! warna mu! buuuuuu rafki, buuuu!

Z każdym postem zaskakujesz mnie,.


DSTR
Mi się nic na tym forum jeszcze nie wympsnęło!!


- Marszalll - 15-07-2008 15:21

rafki, nerwy cię biorą...? (odnoszę takie wrażenie)


- DSTR - 15-07-2008 15:21

Czyli to było umyślnie? Bana mu! :-P Nie, żartuje... Czyli sądzisz, że jesteśmy debilami niepełnosprawnymi umysłowo? Czy jednak może Ci się coś wypsnęło?

@UP
Ja też...


- Xnation - 15-07-2008 15:24

Cytat:że jesteśmy debilami niepełnosprawnymi umysłowo?

Napisałem coś takiego? Czy bawisz się w bajkopisarza ?


- DSTR - 15-07-2008 15:28

Nie, napisałeś tylko żeśmy debile, a o kimś napisałeś że jest chory umysłowo... To Ci się wypsnęło czy było umyślne? Ja tu Cię chciałem obronić, bo każdy ma prawo do błędu ale...

Dobra, stop, więcej nie piszę bo będzie kłótnia...


- Marszalll - 15-07-2008 15:29

z tematu o przeprosinach Xnation, zrobiła sie jeszcze gorsza kłótnia... :lol:


- Tomikus - 15-07-2008 15:47

MarSZaL napisał(a):z tematu o przeprosinach Xnation, zrobiła sie jeszcze gorsza kłótnia... :lol:

no brak słów
widocznie nie macie nic innego do roboty, a temat proponuję przenieś do spamu, bo do tego działu taki poziom nie pasuje


- Pogrebniak - 15-07-2008 15:48

nie chce wam nic mówić ale napisaliście łącznie 88 beznadziejnych, nikomu nie potrzebnych postów, ja pytam się na c... ??? :-? co chcecie sobie nabić ilość postów czy co bo nie rozumiem :evil2: K**** każdy z was powinien dostać warna, takie jest moje zdanie, zachowujecie się jak dzieci Undecided może wreszcie przestaniecie już o tym pisać, Xnation został przeproszony i po sprawie :-|


- Marszalll - 15-07-2008 15:53

W sumie to próbowałem załagodzić jakoś spór.... :-(