Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeprosiny dla Xnationa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przeprosiny dla Xnationa (/Temat-Przeprosiny-dla-Xnationa-23424)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Przeprosiny dla Xnationa - rafki - 15-07-2008 10:08

Nie wiem jak zacząć, ale zacznę tak: przepraszam w pierwszej kolejności Xnationa a w drugiej forum za zamieszanie... Wiem, przesadziłem, czasem mam takie napady, no ale co zrobić ze mną...?
Wiem nation, kamieniuj mnie, powieś mnie ukrzyżuj mnie...

[center]rafki przeprasza[/center]

Nie wiem jak z resztą co szli ze mną, ale mam nadzieję, że tez przeproszą! :-)


Zauważyliście ze napisałem wszystko z polskimi literami i jak powinno?!


- kactuzz - 15-07-2008 10:12

rotfl


- Pogrebniak - 15-07-2008 10:43

rafki człowieku nie wiem co myśleć :-| , najpierw robisz ankietę kto za usunięciem Xnation, potem piszesz temat, w którym wszystkich przepraszasz łącznie z osobą którą chciałeś wyje... :-P , no i powiedz mi po co to wszystko :-?


- rafki - 15-07-2008 10:46

nie wiem... ja już taki jestem. raz niemiły raz milusi... ale myślę ze to się nie powtórzy...
mówiłem, kamieniujcie mnie, ukrzyżujcie... :|


- DSTR - 15-07-2008 11:27

Ja przeprosiłem Xnationa już wczoraj, on przeprosin nie przyjął (tak mi się wydaje). Rafki, krzyżować Cię? Bez przesady :-P

Przepraszam jeszcze raz:

[center]DSTR przeprasza za swoje zachowanie wobec Xnationa i całego forum[/center]


- Pogrebniak - 15-07-2008 12:04

no dobra dajcie już sobie spokój, przeprosiny rafkiego raczej wystarczą, przecież nic takiego się nie stało więc już nie róbcie zamieszania jakbyście nie wiem co Xnationowi zrobili, bez przesady :-P


- DSTR - 15-07-2008 12:07

Xnation napisał mi na PW, że dostawał białej gorączki przez nas i żadne przeprosiny nie wystarczą... Widoczne żeśmy mu nieźle na nerwach zagrali. Za co serdecznie przepraszamy i obiecujemy, że to się już więcej nie powtórzy...


- Xnation - 15-07-2008 12:18

Ludzie! Ludzie!

Doceniam to i nie jest to potrzebne ponieważ wystarczyło 2 razy pomyśleć zanim coś się zrobi.

Przepraszam również RAFKIego oraz DSTRa gdyż też nie jednokrotnie puściły mi nerwy.

Jednak mimo to nie jestem w stanie pojąć tego że chcieliście mnie wyrzucić z forum poprostu za to że jestem? za to że mam swoje, może inne niż wszyscscy zdanie?
Zawsze staram myśleć się inaczej niż wszyscy i iść nie po czyichś śladach za większością. Idę zawsze w słuszną stronę.

Pozdrawiam


- Marszalll - 15-07-2008 13:29

[b:-|40618bc8f]rafki[/b:-|40618bc8f], szacuken... trzeba umieć przyznać sie do błędu.... :-D
[b:-|40618bc8f]Xnation[/b:-|40618bc8f], jesteś jedna z najbardziej obiektywnych osób na tym forum (szacuken) :idea:


- evolucja - 15-07-2008 13:29

Xnation, wszyscy wiemy że i ty przesadziłeś. Reaktywacja w jeden czy dwa dni i od razu zabawa w moda czy admina... bez przesady. Nie wypada czepiać się czyichś podpisów, a jak już to możesz taką uwagę zwrócić na PW- nie w środku tematu.

Jeśli mam być szczery, to 50 postów na dzień to trochę za dużo. Nie chce mi się wierzyć, że naprawdę w każdym temacie masz coś do powiedzenia..