Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Nawet do 1,3c za klik w NewBUXera!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Nawet do 1,3c za klik w NewBUXera!!! (/Temat-Nieaktualne-Nawet-do-1-3c-za-klik-w-NewBUXera-23210)

Strony: 1 2


Nawet do 1,3c za klik w NewBUXera!!! - Sniechu - 05-07-2008 09:13

Wypłacam refback w firmie NewBUXera!
Pierwsze 100 klików - 1,05$
Drugie 100 klików - 1,13$
Następne 100 - 1,20$
Potem za 100 klików - 1,3$ (Jeszcze dostajecie gratis kilka centów)!!! I tak już na stałe!!!

Refback wypłacam od razu po wyklikaniu przez Was odpowiedniej sumy do wykonania przelewu na AP. NIE CZEKAM NA WYPŁATĘ Z FIRMY!!!

REJESTRACJA

ZAPISANI:
1 MoneyMaker (valdemar7)
2 cpunek (lolek)
3



PRAWA AUTORSKIE - POMYSŁ TAKIEGO REFBACKU NALEŻY DO MONEYMAKERA, JA TYLKO GO SOBIE "ZAPOŻYCZYŁEM"



- MoneyMaker - 05-07-2008 13:02

niezły pomysł na refback, o ile się nie mylę, to nawet jest to mój pomysł :->
... ale jeśli się przyjmie, to dlaczego nie, zawsze jakaś odmiana, nie ?

Tylko dlaczego go tak dziwnie nazwałeś - "piramidka refbacku". Słowo "piramidka" negatywnie się kojarzy, więc radzę zmienić. Może "refback rosnący" ? Jak ktoś zobaczy taką nawę, to z samej ciekawości zajrzy 8-)

A po drugie, to albo się pomyliłeś, albo chcesz kogoś wprowadzić w błąd. Piszesz "Najpierw 80%, 90%, 100% i tak na stałe!". Od czego ty liczysz te procenty, na głównej stronie jest:
You get for one click: $ 0.010 and for referral click: $ 0.015

Tak więc 80 % z 0,015 $ x 100 to jest 1.2 $ a nie 0,8 $. 8-)


- Sniechu - 05-07-2008 16:07

O kurde, sory, tam jest rzeczywiście 1,5c za klik? To dlatego tak szybko uzbierałem na wypłatę... Ok zaraz to zmienie, będzie te 1,2c za klik itd... I właściwie to rzeczywiście muszę coś jeszcze zmienić - popatrz na pierwszy post.


- MoneyMaker - 05-07-2008 18:42

to niesamowite, jeszcze czegoś takiego chyba nie widziałem w tym dziale. 100 % z refbacku ?
Może wyjaśnisz wszystkim, co TY będziesz miał z tego refbacku ?
(to mogłoby się chyba tylko opłacać komuś, kto jest premiusem, czyli premiowanym)

:?:


- Sniechu - 05-07-2008 19:49

To ja Ci powiem co będę z tego miał. Na początku oczywiście będę miał te 20% od każdego, później 10%, a na końcu będę mógł szybciej realizować wypłaty. Teraz mam np. taki problem w buxsandwich - mam 2$ na koncie i zanim dojdę do minimum to się chyba firma zwinie...

Druga sprawa jest taka, że po wypłacanym refbacku z tej firmy, zyskam zaufanie użytkowników forum i moje późniejsze oferty refbacku będą cieszyły się większym powodzeniem (Przynajmniej taką mam nadzieję)

A właściwie to może masz rację... Zmienie to trochę...


[Nieaktualne]Nawet do 1,3c za klik w NewBUXera!!! - krzysiek349 - 05-07-2008 21:08

juz nie dostaniesz kasy od buxsandwich

admin kasuje konto po dojsciu do minimum...
mi skasowal wczoraj


- Sniechu - 05-07-2008 21:26

MoneyMaker, ty się chyba zapisałeś pode mną jako valdemar7, tak?


- MoneyMaker - 05-07-2008 21:29

no to sprawdzam ... ile tam jest w puli ? :->
masz na dobry (oby) początek pierwszego referala (zapisany jako valdemar7).

Robię to tylko z ciekawości, bo przez 2,5 miesiąca przeżyłem tyle scamów, ze jeden więcej, czy mniej, nie zrobi mi żadnej różnicy.

A temu buxowi raczej nie wróżę zbyt długiego żywota, może miesiąc-dwa. Raz, że sprzedają reklamy po 4 $, a na dodatek chcą płacić za refka 150 %. To nierealne, jak 100 % refback :->

Aha, jeszcze coś - jakbyś zamierzał zmieniać swój regulamin refbacku (czyli stawki, itp), to jakby co, ja zapisałem się na takich warunkach:
Pierwsze 100 klików - 1,05$
Drugie 100 klików - 1,13$
Następne 100 - 1,20$
Potem za 100 klików - 1,3$ (czyli 86,6 %)

Zmieniać później stawki oczywiście możesz - to twój refback, tylko wolałbym, żebyś mi obiecał, że referala obowiązuje regulamin w chwili rejestracji, okiej ? 8-)


- Sniechu - 05-07-2008 21:37

W tym wypadku nie będę już zmieniał regulaminu, ale gdyby jednak jakaś sytuacja zmusiła mnie do zmiany, to obiecuje, że będziesz traktowany według regulaminu obowiązującego w dniu, w którym zapisałeś się pode mną w NewBUXera czyli jak na razie aktualnego.

Myślę, że na razie ta firma jest bardzo dobra, ponieważ sam już dzisiaj dostałem wypłatkę 1,01$ na AP w trzy sekunde, jednak tak samo jak Ty nie wróżę jej specjalnej przyszłości, ponieważ przy posiadaniu premium własne kliki są po 5 centów i można uzbierać samemu do wypłaty w jeden dzień, więc prędzej czy później firma na pewno się zwinie.

krzysiek349, nie podważam Twoich słów, ale mam nadzieję, że nie masz racji, bo ja wpłaciłem na tą firmę 2,50$. Fakt, że z 5 kupionych poleconych klika tylko jeden i to jeszcze wyklikał połowę :roll:.


- MoneyMaker - 05-07-2008 21:56

nie wiem na jakich warunkach sprzedają konta premium, ale jeśli zamierzasz coś kupować w tym buxie, to się dwa razy zastanów. Niektóre scamerskie buxy wypłacają kaskę pierwszym userom tylko po to, żeby zdobyć ich zufanie (coś jak mechanizm oszustw na Allegro).

mówisz, dostałeś wypłatę w 3 sekundy ? To tak, jak w NeoBux, czyli muszą mieć mechanizm automatycznych wypłat - no, no, robi się coraz ciekawiej :idea:

A tak btw, to co do tych "praw autorskich" - niestety, nie mam takowych, więc ten tekst możesz spokojnie usunąć - tak właściwie to pomysł też nie jest mój, tylko zaczerpnięty z gier RPG
(HOMM rulez forever, hawk ! :-> )

Ale to jest nic, bo dzisiaj natknąłem się na jakiegoś nowego buxa (z językiem hiszpańskim bodajże), który "pożyczył" ... nazwę mojej strony www - "Area PTC". :mrgreen: