Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Refback 90% w Kablebux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Refback 90% w Kablebux (/Temat-Nieaktualne-Refback-90-w-Kablebux-23134)

Strony: 1 2 3


Refback 90% w Kablebux - Pogrebniak - 02-07-2008 10:02

Oferuję refback 90% w Kablebux. Płacę po zdobyciu przez Ciebie 1,10$ ;-)
Płatność: AP

W Kablebux jest obecnie 11-15 reklam w tym 1 CHEAT LINK(na końcu)
Cena za klik to 1c
Klik refka 100%
Min do wypłaty to obecnie 6,75$ na AP. W sierpniu kiedy będzie nowy skrypt min może się zmienić na 10$


Chętnych zapraszam o zapis z banneru w moim opisie :-P


Zapisani:
1. JereManU
2. sebolek321
3. dzelagr
4. szymek00
5. jobet
6. moody


- JereManU - 02-07-2008 13:15

Płacisz od razu czy po wypłacie?


- Pogrebniak - 02-07-2008 13:35

JereManU napisał(a):Płacisz od razu czy po wypłacie?

płacę po zdobyciu przez Ciebie 1$ :-)


- JereManU - 02-07-2008 13:37

Zapisany.


- Pogrebniak - 02-07-2008 17:12

OK dzięki za zapis i zapraszam następnych :-P
Lepszych warunków nie znajdziecie, 90% to stały refback więc chyba najwyższy na forum ;-)


[Nieaktualne]Refback 90% w Kablebux - sebolek321 - 02-07-2008 18:06

Racja najwyższy :->

Zapisany


- MoneyMaker - 02-07-2008 18:09

czy masz w planach inne buxy do refbacku na tych samych zasadach co Kablebux ?
Jeśli tak, to ja bardzo chętnie ... :-P

Zastanawiam się tylko, jak długo pociągniesz na tych 10 % ? I jak zareagują inni na twój, nie bójmy się użyć tego słowa - "rewolucyjny" refback - wykosisz chyba wszystkich taką dumpingową stawką. :->

Ale życzę powodzenia, zobaczymy ... :?:


- makaj - 02-07-2008 18:49

Inni nie muszą reagować, tylko mogą patrzeć z pobłażaniem :idea:
Nie jest realne 90% refbacku wypłacane co $1. Niestety kolega jest tu nowy i zielony i jeszcze tego nie wie, niestety starzy użytkownicy chyba też tego nie wiedzą :-P W każdym razie niedługo będzie "sorry, ale wiecie..." i to nie jest rewolucyjne, bo już było kilka razy :idea:


- Pogrebniak - 02-07-2008 18:51

MoneyMaker napisał(a):czy masz w planach inne buxy do refbacku na tych samych zasadach co Kablebux ?

jak na razie skupiam się na tym buxie, może później będę miał nową ofertę...

MoneyMaker napisał(a):Zastanawiam się tylko, jak długo pociągniesz na tych 10 % ?

o to się nie martw :->

MoneyMaker napisał(a):I jak zareagują inni na twój, nie bójmy się użyć tego słowa - "rewolucyjny" refback - wykosisz chyba wszystkich taką dumpingową stawką. :->

Z tego co widzę to jako jedyny założyłem ofertę refbacku do tego buxa, więc nie mam konkurencji :-P

[ Dodano: 2008-07-02, 19:55 ]
makaj napisał(a):Nie jest realne 90% refbacku wypłacane co $1

odpowiedz mi czemu ??? refback jak refback, inni proponują 80% a ja 90% :-)

poza tym nie jestem zielony, ponieważ siedzę już trochę w get-paidzie ale dopiero teraz udzielam się na forum, bo wcześniej mi się nie chciało, miałem inne ciekawsze zajęcia :->


- makaj - 02-07-2008 18:59

Bo prawdopodobnie na tym stracisz, chyba, że firma na serio długo pociągnie. Jednak najlepiej jest się uczyć na własnych błędach, więc sam zobaczysz jak to działa. Powodzenia :-)