Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
adoost - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: adoost (/Temat-adoost-23104)

Strony: 1 2


adoost - mmaajo - 30-06-2008 16:40

* Każdy użytkownik MUSI popatrzeć na Waszą stronę.
* Najtańsza reklamna możliwość na internecie.
* Możliwość specyficznej celnej reklamy - wybierzecie użytkowników, którzy będą patrzeć na Waszą stronkę internetową podle ich zainteresowań i miasta pobytu!
* Po zakupu Wam będzie przesłany odkaz, gdzie można patrzeć na statystyki Waszej reklamnej kampanii


http://www.adoost.com/pl/ads/mmaajo thx


- rafki - 30-06-2008 16:47

nie ma to jak translacja translatorem... :mrgreen:
no i spam... :oops:


- krzysiek349 - 30-06-2008 16:48

To jest bardzo ciekawa firma nie ze wzgledu na reklame tylko na zarobek!

Otrzymasz zapłatę za patrzenie na reklamy ! Podczas każdej sekundy, ktorą będzies patrzał na reklame otrzymasz 0,034 centów - to jest 1 cent za każdych 30 sekund! Zysk z referałów jest 100%, ale procento można nawyższyć zakupem Adoost referral ratia. Maxymalna wielkość zysku z referałów jest 200%.


To jest 1,20$ za godzine :-?


Ja osobiscie w to wchodze!


- biegi92 - 30-06-2008 17:59

a ja mam poczte na wp i mi email nie przyszedl Sad


- Marszalll - 30-06-2008 18:42

ee.. malo reklam..
tzn jest jeszce klika takich z loterją na których można zarobić niby od 0.001$ do 0.2$
ale i tak zawsze poniżej centa dają.... na moje to jest lipa.
mam w tym konto od 2 tyg.. troche juz klikalem ale i tak tych 20 centów nigy nie udalo mi sie jeszcze odstac


- Pogrebniak - 30-06-2008 19:04

mmaajo a może więcej szczegółów nam przedstawisz, bo jeśli zakładasz temat to należy napisać ile kosztuje klik, ile min i ile trzeba czekać na wypłatę, nie wystarczy tylko przetłumaczyć trochę teksu :-|


aha i jeszcze jedno, to chyba zły temat bo z tego co czytałem to adoost to surfbar więc jego miejsce to Autosurfy, Surfbary a nie Get-Paid no i jeszcze brak tagu czyli w tym wypadku [NOWY] :-|


- Marszalll - 30-06-2008 19:09

Linki są cenione po 0.001 i po 3.003.... i tak dalej, tzn ze nie mają jednej okreslonej wartości. Linków jest ok. 16, ale są jeszcze linki na których niw wiadomo ile zarobimy są to linki loteryjne (od 0.0001$ do 0.20$)


- Pogrebniak - 30-06-2008 19:18

MarSZaL napisał(a):Linki są cenione po 0.001 i po 3.003.... i tak dalej, tzn ze nie mają jednej okreslonej wartości. Linków jest ok. 16, ale są jeszcze linki na których niw wiadomo ile zarobimy są to linki loteryjne (od 0.0001$ do 0.20$)

linki po 3.003 czy po 0.003 ??? bo chyba się pomyliłeś :-|
z tego co wiem to wypłata od 10$ na AP, PP, MB i chyba jeszcze czek w 14 dni roboczych od zlecenia

ile da się tak średnio na dzień zarobić ??? :-P


- Marszalll - 30-06-2008 19:33

powiem ze jak ma sie sposoby na poleconych to bardzo polecam....
Firma scamem chyba nie jest.. a jak sie ma jakies 20 refków to jzu mozna inewstowac w zwiększanie procentów od ich zarobków..
poleconych można kupować pojedynczo nawet.. co prawda są drodzy ale wybieramy czy ma być aktywny czy taki który ma już dożo na koncie itd.


- Pogrebniak - 30-06-2008 19:39

a dowody wypłat są ???
to jest nowa firma czy "stara" ???