Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
historia evolucji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: historia evolucji (/Temat-historia-evolucji-23034)

Strony: 1 2


historia evolucji - rafki - 26-06-2008 18:52

evo, daj no tu mi swoja historie. w temacie 07bux mowiles ze napiszesz cos o sobie, wiec pisz. moze ktos pojdzie twoimi sladami i bedzie zarabial setki dolcow na miesiac? Big Grin


- BizNET - 26-06-2008 19:06

Na tyle co znam jego przeszłość nie radził bym iść w jego ślady... a dla czego wie sam evolucja :idea:


- evolucja - 26-06-2008 20:48

pisałem też że nie lubię pisać sam o sobie tak od tak :-) jak macie jakieś konkretne pytania to piszcie, ja to wtedy rozwinę :->

[quote:-|b214fbf84="rafki"]bedzie zarabial setki dolcow na miesiac? Big Grin[/quote:-|b214fbf84]
jak wiecie udało mi się z 07bux i to jedyny bux z którego regularnie co 7 dni dostaję około 150$.. do tego dochodzą drobne prace z zlecenia.przez.net..

bardzo rozbawił mnie temat: http://zarabiam.com/postlink/26812.htm

czyżby biegi92 zazdrościł mi mojej inności?


- JereManU - 26-06-2008 21:27

Na jakim poziomie znasz j. ang.? :idea:


- rafki - 26-06-2008 21:28

no niestety tacy ludzie sa...

pytanie:
jak sie wybiles tak wysokow w swiecie get-paid? i jak to mozliwe ze austin teraz tak cie uwaza? to ty sie zglosiles jak byl ten problem z refami w 07bux? czy austin jakos sam cie zabajerowal? Tongue


- evolucja - 26-06-2008 21:40

Obecny poziom języka angielskiego pozwala mi rozumieć 80% angielskich tekstów i swobodnie się wypowiadać.. ahh... dziwnie to zabrzmiało ;-) w każdym bądź razie nie chwaląc się rozumiem naprawdę dużo a i z pisaniem nie mam zbytnich problemów :-) Jak nabyłem takie umiejętności? Poważnie zacząłem się uczyć angielskiego w 4 klasie(uczyć to znaczy słuchać, nigdy nie zaglądałem do książek ale to już powinniście wiedzieć z opisu na mojej stronie). W 4 klasie również zacząłem grać w tibię, tam nauczyłem się budować zdania i poznałem naprawdę sporo słówek. To jej zawdzięczam około 30% obecnej znajomości tego języka... Lekcje w szkole to tylko 20-25%. Cała reszta oczywiście komputer, angielskie programy, fora.. Swoje "ja" podniosłem rozmawiając z austinem, który english zna perfect.. ja rozumiałem go i on rozumiał mnie :-? to naprawdę fajne uczucie ;-)

CDN.


- biegi92 - 26-06-2008 21:52

evolucja napisał(a):czyżby biegi92 zazdrościł mi mojej inności?
rafki napisał(a):no niestety tacy ludzie sa...

wy naprawde macie cos z glowami?


- dzelagr - 26-06-2008 21:56

dalibyście już spokój, kłocicie sie tylko cały czas... :evil2: może sie pogodzicie??


- biegi92 - 26-06-2008 22:08

ja do tych ludzi nic nie mam...

evolucja, nie wiem o co mu chodzi...wszystko zaczelo sie od jego maxbuxa i mojego endbuxa .On ciagle gadal ze moj bux bedzie scamem ze nie mam co liczyc itp. a jak wyszlo? kto sie stal 1 scamem maxbux! i przez to te klutnie...

rafki, heheh wielki obrazony bo nie kupilem od niego stronki ktorej nie chcialem...zal...no sory stary ale stronka mi sie nie podobala

USUNIĘTA ROZMOWA PRZEZ GG


no jesli poswieciles temu naprawde sporo pracy to Cie przepraszam, :-(


- audia4 - 27-06-2008 07:55

To jest czwarty punkt regulaminu:
Na forum obowiązuje zakaz:
(...)
4. wklejania na forum publicznym treści które są korespondencją prywatną (e-maile, prywatnych wiadomości)


więc widać jak znasz regulamin. Wcześniej BizNET nie dał Ci Warna. Ale teraz ja Ci dam .