Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne][AKCJA FORUMOWA] Ankieta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne][AKCJA FORUMOWA] Ankieta (/Temat-Nieaktualne-AKCJA-FORUMOWA-Ankieta-22805)

Strony: 1 2 3 4 5


- makaj - 13-06-2008 19:13

No to ciekawe... mała liczba reklam raczej nie deterinuje bycia scamem... Wręcz odwrotnie. Jeżeli admin daje 30 reklam od siebie, bo bardzo szybko taką firmę rozsadzi...


- rafki - 13-06-2008 19:36

glosowac, a nie gadac, od tego inny dzial Wink

JAK JAKIS MOD, ALBO ADMIN MOGL ZEDYTOWAC ANKIETE, BYLBYM NIEZMIERNIE WDZIECZNY :-)


- MoneyMaker - 13-06-2008 19:39

zgadzam się, ale za scam uważają niektórzy również buxy, w których wyklikanie minimum zajmie zbyt długi okres czasu - przy 3 linkach po 0.01 i 10$ minimum to daje ponad 10 miesięcy (bez referali ofkoz)
8-)
no dobra, jak trzeba, to zagłosuję na Scarlet-clicks.info i e-bux
A tak btw, o co chodzi w tej ankiecie, bo ja tu od niedawna :-?


- rafki - 13-06-2008 19:45

semi - scam...

[ Dodano: 2008-06-13, 20:47 ]
wiecie co? chyba wybiore / wybierzemy e-bux, co wy na to? :-)


- makaj - 13-06-2008 19:48

Zgadzam się MoneyMaker 8-)

Jeśli nie wiesz o co chodzi to wpisz w wyszukiwarce [akcja forumowa] i znajdź moje tematy...

rafki, może powiesz coś bliżej na jakich zasadach chcesz to zorganizować?


- rafki - 13-06-2008 19:58

na takich jak ty...
no moze innych, bo daje ludziom troche demokracji... Big Grin
nie jestem noobem, pomimo krotkiego stazu na forum... Wink

wybierajcie - JA JESTEM ZA e-BUX
ufam im... :-)


- makaj - 13-06-2008 20:12

Nie uczestniczyłeś w żadnej akcji, więc jak możesz się wypowiadać...
Jeśli ktoś tu uważa, że nie dawałem mu demokracji, niech wystąpi z szeregu :idea:

rafki, noobem może nie jesteś, ale nie masz kasy :-P A osoba prowadząca za wszystko odpowiada i czasem musi wziąć coś na siebie :-|

Co do firmy to widzę taką samą strzelankę jaka była z Buxearnings, czyli na siłę chcecie coś znaleźć :-P


- rafki - 13-06-2008 20:21

skad mozesz wiedziec ze nie mam kasy? o.O
nie mialem okazji uczestniczyc w zadnej akcji bo za pozno dolaczylem do forum...


- makaj - 13-06-2008 20:29

Bo nie płacisz refbacku?
Zresztą mniejsza z tym...

Tak jak mjs17 już wspomniał, to powinna być jakaś nowa firma...


- rafki - 13-06-2008 20:38

place refback, dopiero po otrzymaniu wyplaty z firmy. obecnie walcze nad wyplata z buxear, i nic... to nie moja wina ze tak dlugo czekam... uwazasz ze jestem oszustem? nic takiego, jestem wzorowym obywatelem belgii i kocham polske... Wink

[ Dodano: 2008-06-13, 21:40 ]
p.s. BUXEAR ODZYSKAL ALERTPAY, wiec mam nadzieje ze wiele userow tego forum [wiem ze ich jest duzo] zmieni negatywne na pozytywne zdanie o mnie...
dziekuje