Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
WorldClix - do tych którzy *w ogóle* nie otrzymali refbacku. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: WorldClix - do tych którzy *w ogóle* nie otrzymali refbacku. (/Temat-WorldClix-do-tych-ktorzy-w-ogole-nie-otrzymali-refbacku-22724)

Strony: 1 2 3 4 5 6


WorldClix - do tych którzy *w ogóle* nie otrzymali refbacku. - ekspert - 08-06-2008 15:51

Witam po dość długiej przerwie na forum... W pierwszej kolejności chciałbym zalatwić sprawę z refbackami. Chce być w porządku wobec użytkowników, którzy zapisali się w refbacku prowadzonym przeze mnie przed wakacjami - choćby symbolicznie... Ostatecznie wypłaty na łączną kwotę prawie 70$ nie otrzymalem a firma okazała się typowym scamem... W związku z tym każdy z użytkowników, którzy nie otrzymali refbacku (żyby było że nie jestem fair), a wyklikali 100 reklam, a są to:

an3mik
tikejo
kasper93
piechu
kalisz1278

otrzyma 1$ na PL Bank (tylko! - czyli równe 3 PLN). Wiem, że ten zachowanie wzbudzi sprzeciw wśród tych, którzy wyklikali setki reklam - pamiętajcie o tym, że dostałem tylko jedną wypłatę - 12,51 $ i cała kwota została rozdysponowana na Wasz refback i nie zostało ani centa. W poleconych było ponad 20 osób, z tego i podobnego forum z internecie.

Nie będę oferował już refbacków bux'ów. Jest to zbyt procochłonne i ryzykowne. Człowiek uczy się na błędach. Zastanowię się nad polskimi firmami...

Mam nadzieje że po całym zajściu z World-Clix nie będę postrzegany na tym forum jako oszust, bo nim nie jestem i nigdy nie będę... Zrobiłem co tylko mogłem...

Pozdrawiam.
Łukasz Robert.


- cpunek - 08-06-2008 23:39

zapisany
cpunek
do 1 wyplaty dajesz bonus ?


- ekspert - 09-06-2008 06:50

Potwierdzam... :-) Tak, do pierwszej wypłaty dodaję bonus ;-)

Pozdrawiam.


- EryQ - 09-06-2008 14:59

Zapisany jak EryQ.
Pytanie: o adres AlertPay pytasz na PW?


- ekspert - 09-06-2008 15:05

EryQ napisał(a):Zapisany jak EryQ.
Pytanie: o adres AlertPay pytasz na PW?

Przyślij mi go teraz...
Potwierdzam... Dopisany... :-)


- MoneyMaker - 10-06-2008 18:52

witam,
zarejestrowany jako valdemar7


- ekspert - 11-06-2008 13:59

MoneyMaker napisał(a):witam,
zarejestrowany jako valdemar7

Mam Cię, dopisany... :-)
Wyślij mi swój adres AP na PW...

Pozdrawiam.


- Zcna - 12-06-2008 22:42

Zapisany pod ciebie Prosze o potwierdzenie AP wysłany na PW


- An3mik - 12-06-2008 23:04

Zarejestrowałem sie. Nick: an3mik.


- Tike - 13-06-2008 10:01

Zapisany pod ciebie jako Tikejo.
Na PW wysylam AlertPay'a