Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do sprzedania mam strone - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Do sprzedania mam strone (/Temat-Do-sprzedania-mam-strone-22682)

Strony: 1 2


Do sprzedania mam strone - Pakula - 06-06-2008 22:56

Elos do sprzedania mam strone, ale nie wiem jeszcze czy ją sprzedam ile według Was jest warta ta strona Zarabiaj.boo.pl

Sprzedam domene na boo.pl + całą strone (strona jest na silniku Extreme-Fusion)
Strona ważna jest jeszcze przez 43 dni a potem oczywiście możecie to przedłużyć wysyłając SMS-a do firmy.
Jeśli nie chcesz domeny moge sprzedać szablon bo niedługo i tak robie inną strone.

Plus Konto:
600MB przestrzeni dyskowej
200MB bazy danych MySQL
6GB transferu miesięcznego
abonament: 8zł/2 miesiące

- min. okres wykupu 2 m-ce
- oferta jak startkonto
- dodatkowo aktywna usługa domen i subdomen

Wycencie Wink

Dziennie wchodzi na tą strone chyba około 40 osób lub więcej chyba ... Bo kiedyś ją pozycjonowałem Wink

Jeśli masz jakieś propozycje to pisz na GG 2849262


- kactuzz - 07-06-2008 08:43

Szablon nie jest za ciekawy :-)
Jakoś odpycha.


- BizNET - 07-06-2008 11:09

Ja kupując witryny szczególnie biorę pod uwagę statystyki: uniq/doba i pozycja w google.
Treść ma drugorzędne znaczenie dla mnie...

Cena? Nie podam bo każdy poda tu różną cenę... Zaś ja oceniam według statystyk których nie podałeś


- biegi92 - 17-06-2008 22:22

ile chcesz za nia bylbym chetny?


- rafki - 18-06-2008 11:50

biegi, a ty czasem nie byles chetny na moja propozycje? specjalnie robilem ci strone bo byles zdecydowany, a teraz cos ci sie przemanilo...
jak tak ma byc, to nie radze z nim robic interesy...


- biegi92 - 18-06-2008 14:36

mowilem ci ze nie chce strony typu! dvb! wiec co chcesz...lol


- rafki - 18-06-2008 16:50

poczytaj sobie archiwum, no poczytaj...
dvb to jest taki.. hmm... SERWER, ktory UMOZLIWIA latwa instalacje i konfiguracje PHP-FUSION. PHP-FUSION jest NIEZALEZNE i NIE POTRZEBUJE ZADNEGO [za przeproszeniem] ZASRANEGO DVB.

ten typo nie chce mi na gg odpisac, wiec na pw tez nie, wiec musze zrobic maly offtop...

biegi, po co sie najpierw zgadzales i kazales mi marnowac MOJ CZAS? :cry:

ja juz cie zapamietam... i komentarz tez ci niezly wystawie... zeby ludzie sie nie nacieli... :roll:

to tyle, sorry za o-t


- biegi92 - 21-06-2008 19:32

sorry ale ja nic nie mowilem o tym ze sie zgadam na samym poczatku mowilem ze wybiore tylko najlepsza i temu zaplace wiec nie mniej do mnie pretensji


- rafki - 21-06-2008 19:39

wybierzesz... jak nikogo innego chetnego nie miales... xD
szkoda czasu gadac z tym gosciem... :roll:


- biegi92 - 21-06-2008 22:06

mam! ! ! marcin950 mial mi robic.... zal....