Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Evolucja Bux Hack pokonany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Evolucja Bux Hack pokonany (/Temat-Evolucja-Bux-Hack-pokonany-22609)



Evolucja Bux Hack pokonany - tediboyz - 02-06-2008 18:32

Wszyscy admini buxów, którzy chcieli by zabezpieczyć się przed Hackiem, który wymyślił evolucja zapraszam do zgłaszania się na priv. Posiadam zmodyfikowaną wersję skryptu odliczającego czas, który nie jest podatny na działanie tego odwołania do zmiennej, które pokazał userom Evolucja.


- rafki - 02-06-2008 19:09

a idz ty... pewnie kase za to chcesz?
foxcash juz taki ma... Wink


- kryta - 02-06-2008 19:33

Po *** Ci to jest *********** ****** :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: BANA MU :-)


- Tomikus - 02-06-2008 19:40

kryta napisał(a):Po *** Ci to jest *********** ****** :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: BANA MU :-)
bardzo inteligentna i dużo wnosząca wypowiedź


- kactuzz - 02-06-2008 20:54

Pewnie zmienił x i y xD


- kryta - 02-06-2008 22:06

Nie po prostu inteligenta osoba się domyśli co tam jest :-|


- JereManU - 03-06-2008 15:00

tediboyz, Forum.WebHelp. :idea:


- tediboyz - 03-06-2008 21:34

Nom WebHelp szybko i skutecznie gość pomógł

[ Dodano: 2008-06-03, 22:35 ]
rafki napisał(a):a idz ty... pewnie kase za to chcesz?
foxcash juz taki ma... Wink

Ja tego czesiu nie napisałem poza tym ja receptę na to dostałem za free więc głupotą było by brać za to kase dalej


- evolucja - 05-06-2008 14:11

tediboyz, głupotą było pisanie na WebHelp :lol: toż zabezpieczenie tego skryptu to przeniesienie 4 linijek kodu co zajmuje niecałe 15 sekund :lol: :lol: :lol:

Co do koncepcji postu- jest on po prostu bez sensu.. akurat zajrzy ci tutaj admin bux3 i zrozumie twojego posta :-P


- tediboyz - 06-06-2008 22:36

evolucja napisał(a):tediboyz, głupotą było pisanie na WebHelp :lol: toż zabezpieczenie tego skryptu to przeniesienie 4 linijek kodu co zajmuje niecałe 15 sekund :lol: :lol: :lol:

Co do koncepcji postu- jest on po prostu bez sensu.. akurat zajrzy ci tutaj admin bux3 i zrozumie twojego posta :-P

Może i 15 sekund ale tak przynajmniej mam jedno z rozwiązań na którym znajomy informatyk zrobił co innego. A co do ww admina to napisałem mu maila i tam możecie sobie hasac do woli, no cóż jego biznes jak gościu mądrzejszy...